دانلود رایگان سوالات تریکودوز (دوخت پارچه کشی یا تریکو) فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات تریکودوز (دوخت پارچه کشی یا تریکو) فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۴۸,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
275 سوال
کد استاندارد
753120510260001
کد محصول
FH118
تعداد صفحات
38
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل تریکودوز (دوخت و خیاطی حلقوی یا تریکو پارچه و لباس های کشی) با کد استاندارد 753120510260001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 275 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان تریکودوز با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی تریکودوز فنی و حرفه ای به تعداد 215 سوال بدون پاسخنامه (چندین سوال هم با خودکار نوشته شده که در تعداد لحاظ نشده اند)

2- اصل سوالات طراحی شده کتبی تریکودوز فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 7/92/21/1/1 و برگزار شده در 1396/6/17

3- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی تریکودوز فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال با پاسخنامه 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات تریکودوز:

سوالات تریکودوز

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش تریکودوز:

استاندارد آموزش تریکودوز

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل تریکودوز

شرح استاندارد آموزش شغل: تریوکودوزی یکی از مشاغل مربوط به صنابع پوشاک است که شایستگی از قبیل راه اندازی و نگهداری ماشین دوخت، رسم الگوی لباس مردانه، رسم الگوی لباس زنانه و دوخت لباس زنانه، را در بر میگیرد و در ضمن این شغل با مشاغلی از قبیل دوزنده لباس ورزشی در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): تریکودوز اصطلاحا به فردی اطلاق می شود قادر به ساخت الگو و دوخت انواع لباس زنانه و مردانه با انواع پارچه تریکو باشد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Knitwear seamstress


بدون دیدگاه