دانلود رایگان سوالات سازنده زیورآلات سنتی فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات سازنده زیورآلات سنتی فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۷,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
60
کد استاندارد
731320790130001
کد محصول
FH116
تعداد صفحات
6
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل سازنده زیورآلات سنتی با کد استاندارد 731320790130001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 60 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان سازنده زیورآلات سنتی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی سازنده زیورآلات سنتی فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1397/4/1  با کد استاندارد 8/80/53/1/1

2- اصل سوالات آزمون کتبی سازنده زیورآلات سنتی فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1396/2/21 با کد استاندارد 8/80/53/1/1

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات سازنده زیورآلات سنتی:

سوالات سازنده زیورآلات سنتی

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش سازنده زیورآلات سنتی:

استاندارد آموزش سازنده زیورآلات سنتی

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل سازنده زیورآلات سنتی

شرح استاندارد آموزش شغل: سازندگی زیور آلات سنتی شغلی است كه با استفاده از ابزار دستی و مواد اولیه (مانند طلا، نقره، سنگ یا شیشه های رنگین) محصولاتی شامل گردنبند، انگشتر، دستبند و ... ساخته می شود و با رشته هایی چون طلا و جواهر سازی، سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی، حكاكی روی فلز و طراحی در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): سازنده زیورآلات سنتی هنری است که با استفاده از نقره و طلا و با روش های گوناگون محصولات متنوعی همچون دستبند، گردنبند، گوشواره های سنتی و .... تولید می گردد.


بدون دیدگاه