تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله تحول یک قالب کاری هم آفرینی در بازاریابی سیاسی – نشریه اشپرینگر

عنوان فارسی: تحول یک قالب کاری هم آفرینی در بازاریابی سیاسی: گزینه های انتخاب
عنوان انگلیسی: Evolution of a framework of co-creation in political marketing: select cases
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 19 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 32 (شامل 2 صفحه رفرنس انگلیسی)
سال انتشار : 2017 نشریه : اشپرینگر - Springer
فرمت مقاله انگلیسی : PDF فرمت ترجمه مقاله : ورد تایپ شده و pdf
نوع مقاله : ISI نوع نگارش : مقالات پژوهشی (تحقیقاتی)
پایگاه : اسکوپوس نوع ارائه مقاله : ژورنال
ایمپکت فاکتور(IF) مجله : 1.111 در سال 2018 شاخص H_index مجله : 11 در سال 2019
شاخص SJR مجله : 0.264 در سال 2018 شناسه ISSN مجله : 1865-1984
شاخص Q یا Quartile (چارک) : Q3 در سال 2018 کد محصول : 9945
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.78Mb
رشته های مرتبط با این مقاله: مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله: مدیریت منابع انسانی، استراتژی های توسعه صنعتی و بازاریابی
مجله: بررسی بین المللی بازاریابی عمومی و ناسودآور - International Review on Public and Nonprofit Marketing
دانشگاه: گروه مطالعات مدیریت، موسسه هندی فناوری دهلی، هند
کلمات کلیدی: بازاریابی سیاسی، هم آفرینی، هم آفرینی سیاسی
کلمات کلیدی انگلیسی: Political marketing - Co-creation - Political co-creation
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر : ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه منابع داخل متن: به صورت انگلیسی درج شده است ✓
بیس: نیست ☓
مدل مفهومی: ندارد ☓
پرسشنامه: ندارد ☓
متغیر: ندارد ☓
رفرنس: دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
رفرنس در ترجمه: در داخل متن و انتهای مقاله درج شده است
doi یا شناسه دیجیتال: https://doi.org/10.1007/s12208-017-0182-2
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

1. مقدمه

2. هم آفرینی در بازاریابی سیاسی

2.1 سطوح هم آفرینی

2.2 استفاده از سطوح هم آفرینی در بازاریابی سیاسی

3. روش شناسی

4. موارد مطالعه

4.1 دولت مرکزی لیبرال در اسپانیا

4.2 حزب کار شهروندان آکابایان، فیلیپین

4.3 حزب سبز آلمان غربی

5. قالب کاری هم آفرینی سیاسی

الف) عوامل تعیین کننده ی هم آفرینی

ب) عوامل روند هم آفرینی

ج) عوامل پس از هم آفرینی

6. جمع بندی

منابع

نمونه متن انگلیسی

Abstract

Co-creation is a new paradigm that has captured the attention of management researchers and practitioners worldwide. Through this paper we attempt to understand the relationship between political marketing and co-creation and how it is bringing the transformation in political system through engaging the citizen at various levels. We have started with the literature review on co-creation and political marketing. Then we have identified the levels of co-creation in political marketing through literature review. We have followed the inductive case study approach to examine the phenomenon of co-creation in political scenarios where it was not used as a conscious political marketing tool. However, due to intense political situation, fewer political organization and leaders have understood the changing political climate and realized the increasing role of voters and thus involved voters at various level of decision making and product development which results in increased awareness and engagement of voters with that political party at that point of time. Based on this, we have selected three case studies and through within case and cross case analysis we have proposed the framework of political co-creation. This framework represents three categories of factors that indicate the different stages of co-creation in political system. First is the Co-creation indicating factors which include social dissatisfaction and local level CSO integration. Second group of factors is Co-creation process factors which include active actors and knowledge sharing and lastly Post co-creation factors which include aware citizen, engaged voters and proactive political system.

نمونه متن ترجمه

چکیده

هم آفرینی یک حوزه ی جدید است که توجه محقق های مدیریت و فعالان در این زمینه را به خودش جلب کرده است. در این مقاله ما تلاش داریم تا رابطه ی بین بازاریابی سیاسی و هم آفرینی و نحوه ی ایجاد تغییرات در سیستم سیاسی از طریق مشارکت دهی شهروندان در سطوح مختلف را بررسی کنیم. ما نخست در این مطالعه، مقاله های مرتبط با هم آفرینی و بازاریابی سیاسی را مورد بررسی قرار داده ایم. سپس ما سطوح هم آفرینی در بازاریابی سیاسی را از طریق مرور بر مقالات شناسایی کرده ایم. سپس ما یک مورد مطالعه ی قیاسی را در نظر گرفتیم تا رابطه ی بین بازاریابی سیاسی و هم آفرینی را از طریق ارزیابی کردن روند هم آفرینی در سناریو های سیاسی بررسی کنیم ، در شرایطی که این روش به عنوان یک ابزار بازار یابی سیاسی در آن نقطه از زمان به صورت آگاهانه مورد استفاده قرار نگرفته است. اما به دلیل شرایط سیاسی شدید، سازمان های سیاسی و رهبر های کمتری جو در حال تغییر سیاسی را درک کرده و متوجه نقش رو به افزایش رای دهندگان شده اند و ازین رو، میزان مشارکت رای دهندگان در سطوح مختلف تصمیم گیری و توسعه ی محصول سیاسی که منجر به افزایش آگاهی و تعهد رای دهندگان نسبت به آن حزب سیاسی در آن زمان بشود، بسیار کمتر می باشد ؛ این مشارکت می تواند منجر به افزایش آگاهی و مشارکت رای دهندگان با حزب های سیاسی در آن نقطه ی زمانی شود. بر این اساس، ما سه مورد مطالعه را انتخاب کرده ایم و از طریق این موارد مطالعه و تحلیل های مشترک ما یک قالب کاری برای هم آفرینی سیاسی ارائه کرده ایم. این قالب کاری سه دسته بندی از عوامل را ارائه می کند که نشان دهنده ی مرحله های مختلف از هم آفرینی در سیستم سیاسی می باشد. نخست، عوامل تعیین کننده ی هم آفرینی مشخص می شود که شامل عدم رضایت اجتماعی و سطح موضعی ادغام SCO می باشد. دومین گروه از عوامل ، روند هم آفرینی می باشد که شامل عوامل فعال و اشتراک دانش می باشد و در نهایت هم عوامل هم آفرینی ارزیابی می شود که شامل شهروندان آگاه، رای دهندگان متعهد و سیستم سیاسی کنش گرانه می باشد.