تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

آخرین اخبار استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور ۱۴۰۱

خبر استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور – آگهی ۲۸ ابان ۱۴۰۱
شرکت مهندسین باختر مشاور درنظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود به تعداد ۲۸ نفر نیروی انسانی مرد، از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه نسبت به شناسائی افراد واجد شرایط جهت انجام کار موقت در شهرستانهای تابعه استان گیلان برای شغل اپراتوری پستهای فوق توزیع و انتقال با شرایط ذیل اقدام نماید.
مهلت ثبت نام تا ۷ آذر ۱۴۰۱ می باشد.

شرایط عمومی در آزمون استخدامی شرکت مهندسین باختر مشاور
۱- داشتن تابعیت ایران
۲- داشتن حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر سن ۳۰ سال
۳- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم
۴- داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم برق با گرایش های مرتبط مندرج در جدول فوق
۵- برخورداری از سلامت کامل جسمانی و روانی و توانایی انجام کار و نداشتن نقص عضو
۶- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۷- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۸- بومی بودن در شهرستان های واقع در استان گیلان الزامی می باشد.
تذکر ۱ :ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان و محاسبه سن آنها آخرین روز ثبت (۱۴۰۱/۰۹/۰۷) نام می باشد.
تذکر ۲ :موارد زیر به شرط ارائه تائیدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:
الف) سابقه اشتغال به کار مرتبط با پرداخت حق بیمه به مدت ۵ سال به حداکثر سن اضافه میشود.
ب) مدت انجام خدمت سربازی حداکثر به مدت ۲ سال به حداکثر سن اضافه میشود.
تذکر ۳ :شرایط بومی بودن در این آزمون عبارتند از:
الف-برای داوطلبین اشتغال در شهرستان های واقع در غرب گیلان: محل تولد داوطلب به شرح مندرج در شناسنامه وی باید یکی از شهرستان های واقع در غرب استان گیلان باشد.
ب-برای داوطلبین اشتغال در سایر شهرستان های استان گیلان: محل تولد داوطلب به شرح مندرج در شناسنامه وی باید یکی از شهرستان های واقع در استان گیلان به غیر از شهرستان های واقع در غرب گیلان باشد.
ج-برای داوطلبین اشتغال در شهرستان های غرب گیلان: داوطلب باید حداقل ۵ سال در یکی از شهرستان ها یا توابع آنها واقع در غرب استان گیلان سکونت داشته باشد.
د-برای داوطلبین اشتغال در سایر شهرستان های استان گیلان به غیر از شهرستان های واقع در غرب گیلان : داوطلب باید حداقل به مدت ۵ سال در یکی از شهرستان های واقع در استان گیلان یا توابع آنها به غیر از شهرستان های واقع در غرب گیلان سکونت داشته باشد.
تذکر: استفاده از اولویت بومی از طریق محل سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ۵ سال سکونت با ارائه استشهاد محلی (براساس فرم پیوست) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.

 

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی شرکت مهندسین مشاور باختر و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

سوالات استخدامی مهندسین باختر مشاور

 

جدول۱: نیاز نیروی انسانی شرکت مهندسین باختر مشاور:
رشته شغلی جنسیت تعداد نیروی انسانی مورد نیاز محل خدمت مدارک تحصیلی مورد نیاز
اپراتور پست های فشار قوی مرد ۱۴ نفر شهرستان های واقع در غرب استان گیلان شامل: آستارا، تالش، رضوانشهر، صومعه سرا، فومن، شفت، ماسال و بندرانزلی فوق دیپلم در رشته های زیر:

– برق (قدرت)
– الکتروتکنیک (برق صنعتی)
– الکترونیک (الکترونیک عمومی)
– تاسیسات الکتریکی
– کاردان فنی کنترل
– کاردان فنی برق تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکی
– شبکه های انتقال و توزیع
– کنترل

۱۴ نفر سایر شهرستان های واقع در استان گیلان به غیر از شهرستان های غرب گیلان

 

 

 

شرایط ایثارگران در آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور
۲۵ درصد جذب این شرکت (تعداد ۷ نفر شامل ۳ نفر سهمیه برای شهرستان های واقع در غرب گیلان و ۴ نفر سهمیه برای سایر شهرستان های گیلان)، به خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، فرزندان شهدا و جانبازان بیست و پنج درصد (%۲۵) و بالاتر، فرزندان آزادگان یکسال و بالای یکسال اسارت، اسرا و برادر شاهد تخصیص می یابد. همچنین ۵ درصد سهمیه جذب (تعداد ۲ نفر شامل ۱ نفر برای شهرستان های واقع در غرب گیلان و ۱ نفر سهمیه برای سایر شهرستان های گیلان) نیز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (%۲۵) و آزادگان کمتر از یکسال اسارت اختصاص می یابد.

افرادی که دارای شرایط مشروحه فوق میباشند میتوانند با انتخاب گزینه سهمیه ایثارگری در فرم ثبت نام، در هر یک از سهمیه های جذب ۲۵ درصدی و ۵ درصدی آزمون ثبت نام کرده و در رقابت با سایر افراد واجد شرایط سهمیه ایثارگری، به ترتیب بالاترین نمره آزمون انتخاب خواهند شد.
تذکر ۱ :داوطلبان استفاده از سهمیه ایثارگران میبایست تائیدیه ایثارگری خود را از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان تهیه و اصل آن را در موعد مقرر ارائه نمایند.
زمان ثبت نام و آزمون شرکت مهندسین باختر مشاور
ثبت نام در آزمون بکارگیری نیروی انسانی از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ لغایت روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ در سامانه اینترنتی به نشانی واحد آموزشی و پژوهشی گیلان انجام می گیرد. آزمون نیز در روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ در محلی که از طریق کارت ورود به جلسه اطلاع رسانی میگردد، برگزار می شود.
۱- داوطلبان می بایست مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ (یک میلیون) ریال به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه پرداخت اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند داشتن رمز دوم و کد CVV2 واریز نمایند.
ضمناً وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیشود.
۲- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
۳- هنگام درج اطلاعات، کلید Lock Caps صفحه کلید خاموش باشد.
۴- از زدن کلیدEnter در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جداکردن کلمات از یکدیگر از کلید فاصله (Space) استفاده نمایید.
۵- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
۶- کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
۷- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پر سنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه رو شن و جدید)، با فرمت jpg و با حجم حداکثر ۷۰ کیلوبایت استفاده شود .
عکس های غیر پرسنلی ارسالی به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
– اسکن عکس از روی کارتهای شنا سایی (کارت ملی، شنا سنامه و …) قابل قبول نمی با شد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با تو ضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
– درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.
تذکر مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود، رخ داده است، تاکید میگردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی ازطرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد .
۸- در انتهای فرم ثبت نام، فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و ۵ رقمی می باشد را به دلخواه تکمیل و آن را یادداشت نمایید. در صورت فراموش کردن شماره رهگیری ثبت نام، با استفاده از این شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه میتوانید شماره رهگیری خود را بازیابی نمایید. لذا تا پایان مراحل آزمون از این شماره کاملاً مراقبت نمایید.
۹- پس از تکمیل اطلاعات ،شماره رهگیری ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمناً امکان چاپ اطلاعات نیز وجود دارد.
تذکر: به مدارک ناقص، ار سال عکس غیر معتبر و ثبت نام های ناقص یا مدارکی که پس از مهلت مقرر ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد. لذا متقاضیان باید قبل از ثبت نام شرایط عمومی، اختصاصی و عناوین رشته و گرایش های تحصیلی را به دقت مطالعه نمایند.
کاربر گرامی متن نوشته شده تنها بخشی از دفترچه راهنمای استخدامی شرکت مهندسین باختر مشاور میباشد. جهت دانلود و بررسی کامل دفترچه راهنمای استخدامی بر روی لینک زیر کلیک نمایید: