تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی شرکت مهندسی باختر مشاور با پاسخنامه

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد سوالات ادوار گذشته : 560 سوال
پاسخنامه : پاسخنامه تشریحی منبع سوالات : اصل سوالات استخدامی
کد محصول : ES431 وضعیت فایل : آماده دانلود
محتوای فایل : pdf حجم فایل : 2.19Mb
این نمونه سوالات به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدامی شرکت مهندسی باختر مشاور نموده است، این مجموعه شامل ۵۶۰ اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی از جمله آموزش و پرورش، بانک ها و غیره با پاسخنامه تشریحی شامل 560 تست به شرح زیر:

80 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL

80 سوال ریاضی و آمار مقدماتی

80 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش

80  سوال معارف اسلامی

80 سوال زبان انگلیسی عمومی

80 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی

80 سوال هوش و توانمندی های عمومی

 

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.

– تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با محصولات قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی شرکت مهندسی باختر مشاور

شرکت مهندسین باختر مشاور در سال 1371 تاسیس و با هدف ارائه خدمات مهندسی، مشاوره در طراحی و نظارت بر شبکه های انتقال، فوق توزیع و توزیع، تاسیسات، ساختمان و همچنین احداث و اجرای پروژه های خطوط و پست های انتقال و فوق توزیع و پروژه های ساختمانی، خدماتی مطالعاتی و تحقیقاتی در زمینه صنعت برق و صنایع با مد نظر قرار دادنسرمایه های انسای و توسعه منابع انسانی متخصص و بهبود مستر فعالیت و فرآیندها و توجه به منافع ذینفعان، جلب رضایت مشتریان، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی خدمات، استاندارد سازی و استفاده از دانش روز فعالیت می نماید و تاکنون بیش از 800 پروژه در زمینه های مختلف صنعت برق با موفقیت به پایان رسانده و گواهی حسن انجام کار از کارفرمایان متعدد دریافت کرده است.

دارا بودن استانداردهای کیفی و برخورداری از بهترین کادر مهندسی و نرم افزارهای پیشرفته و تخصصی و بهبود مداوم سیستم و توانمندی کارکنان و نیز مصرف بهینه منابع، از مزیتهای رقابتی شرکت مهندسین باختر مشاور می باشد.

آخرین اخبار استخدامی مهندسین باختر مشاور

آگهی 28 ابان 1401

شركت مهندسین باختر مشاور درنظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود به تعداد 28 نفر نیروی انسانی مرد، از طریق برگزاری آزمون كتبی و مصاحبه نسبت به شناسائی افراد واجد شرایط جهت انجام كار موقت در شهرستانهای تابعه استان گیلان برای شغل اپراتوری پستهای فوق توزیع و انتقال با شرایط ذیل اقدام نماید.

مهلت ثبت نام تا 7 آذر 1401 می باشد.

تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 07 آذر 1401

دریافت کارت آزمون: 28 الی 30 آذر 1401

زمان برگزاری آزمون : 02 دی 1401

شرایط عمومی

1 .داشتن تابعیت ایران

2 .داشتن حداقل سن 20 سال و حداكثر سن 30 سال

3 .داشتن كارت پایان خدمت یا معافیت دائم

4 .داشتن مدرك تحصیلی فوق دیپلم برق با گرایش های مرتبط مندرج در جدول فوق

5 .برخورداری از سلامت كامل جسمانی و روانی و توانایی انجام كار و نداشتن نقص عضو

6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

7 .نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر

8 .بومی بودن در شهرستان های واقع در استان گیلان الزامی می باشد.

کاربر گرامی متن نوشته شده تنها بخشی از دفترچه راهنمای استخدامی شرکت مهندسین باختر مشاور میباشد. جهت دانلود و بررسی کامل دفترچه راهنمای استخدامی بر روی لینک زیر کلیک نمایید: