دانلود رایگان ترجمه مقاله نقش حسابرسی زیست محیطی در حسابرسی رعایت

دانلود رایگان ترجمه مقاله نقش حسابرسی زیست محیطی در حسابرسی رعایت
قیمت خرید این محصول
رایگان
دانلود رایگان ترجمه
عنوان فارسی
آیا حسابرسی زیست محیطی، حسابرسی رعایت را در طولانی مدت بهبود می بخشد؟ شواهد برگرفته از کارخانجات تولیدی در میشیگان
عنوان انگلیسی
Do environmental audits improve long-term compliance? Evidence from manufacturing facilities in Michigan
صفحات مقاله فارسی
23
صفحات مقاله انگلیسی
24
سال انتشار
2011
نشریه
اسپرینگر - Springer
فرمت مقاله انگلیسی
PDF
فرمت ترجمه مقاله
PDF
رفرنس
دارد
کد محصول
1009
رشته های مرتبط با این مقاله
حسابداری و حسابرسی
جزئیات محصول
گروه مترجمین فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه مقاله ترجمه شده با عنوان ” آیا حسابرسی زیست محیطی، حسابرسی رعایت را در طولانی مدت بهبود می بخشد؟” برای رشته حسابرسی به صورت رایگان نموده است.
نکات
– این فایل از سری محصولات رایگان ایران عرضه میباشد، لیکن شما عزیزان میتوانید جهت تهیه مقالات تخصصی ترجمه شده این رشته به صورت کامل و با فرمت ورد (قابل ویرایش) همراه با نسخه انگلیسی مقاله از نشریات معتبر خارجی ISI اینجا کلیک نموده و با قیمت مناسب خریداری نمائید(تحویل آنی).

– تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه مترجمین ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار ترجمه این مقاله به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

نمونه چکیده متن اصلی انگلیسی
Discussion of results

The goal of this paper is to investigatewhether environmental auditing has a significant lasting effect on compliance with environmental regulations. We use a dataset from Michigan’s DEQ on whether facilities have filed an intent-to-audit notice as a measure of whether the facility has conducted an environmental audit. While this measure could be subject to under-reporting, either due to ignorance or deliberate failure to file such a notice, it is the only facility-level data on environmental auditing of which we are aware. A clear benefit of the Michigan data is its coverage of a wide variety of facilities. This feature helps to answer the question of whether EPA’s untargeted encouragement of environmental auditing can be an effective part of its compliance and enforcement strategy. We focus our analysis on manufacturing facilities that are regulated under RCRA. In examining the causes of environmental auditing, we find that larger facilities and facilities subject to more stringent regulations are more likely to audit. We find that facilities with poor compliance records are less likely to audit. The data also show that facilities that are regulated under multiple environmental programs are more likely to audit as are facilities that voluntarily participated in EPA’s now defunct National Environmental Performance Track.

نمونه چکیده ترجمه متن فارسی
بحث و بررسی نتایج

هدف از این مقاله، بررسی این مسئله است که آیا حسابرسی محیط زیستی دارای تاثیر پایداری بر سازگاری با مقررات محیط زیستی است. ما از مجموعه داده DEQ میشیگان در این مسئله استفاده می کنیم که آیا تسهیلات دارای زمینه در آگهی تمایل به حسابرسی است یا خیر. در حالیکه این اندازه گیری ممکن است گزارش شود، در نتیجه غلظت یا عدم توانایی عمدی برای ارائه این آگهی، این تنها داده در سطح تسهیلات در خصوص حسابرسی محیطی است که از آن آگاهیم. مزیت آشکار داده های میشیگان، پوشش انواع گسترده تسهیلات آن است. این ویژگی کمک می کند تا به این سوال پاسخ داده شود که آیا تشویق بدون هدف EDA حسابرسی محیطی بخش مهمی از استراتژی اجرایی و سازگاری است یا خیر.
ما تجزیه و تحلیل خود را متمرکز بر تسهیلات تولیدی می کنیم که با RCRA قانون گزاری می شود. در بررسی دلایل حسابرسی محیطی، ما در می یابیم که تسهیلات بزرگتر و تسهیلات با مقررات سخت تر بیشتر حسابرسی می شوند. این داده ها نشان می دهند تسهیلاتی که با برنامه های محیط زیست چندگانه قانون گذاری می شوند بیشتر تمایل به حسابرسی دارند وقتی تسهیلاتی اند که داوطلبانه در اجرای عملکرد محیط زیست ملی EPA شرکت می کنند.
تجزیه و تحلیل ما هیچ تفاوت پایداری بین تسهیلاتی که آگهی تمایل به حسابرسی داده اند و تسهیلاتی که این کار را نکرده اند خواه به روشی که قانون گذاران تسهیلات را در آینده یا در رفتار سازگار آینده تسهیلات بازرسی می کنند. زیرا تنها تعدادی از تسهیلات در مجموعه داده ما وجود دارد که آگهی تمایل به حسابرسی می دهند و تعدادی از مشخصات را برای حصول اطمینان از این مسئله بررسی کرده ایم که یافته های ما بسیار کامل است. هیچ یک از مدلهای دیگر هیچ مدرکی ارائه نداده اند که حسابرسی بر روی سازگاری طولانی مدت در تسهیلات در نمونه هیچ اثری ندارد.


بدون دیدگاه