دانلود پاورپوینت بهینه سازی با الگوریتم کلونی مورچه

دانلود پاورپوینت بهینه سازی با الگوریتم کلونی مورچه
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P3163
تعداد اسلایدها
41
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
عنوان کامل
بهینه سازی با الگوریتم کلونی مورچه ها برای پیکره بندی مجموعه های انباشته سازی
رشته های مربوط
مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایشهای مربوط
نرم افزار و داده کاوی
فهرست
مقدمه
پیشینه
شیوه ACO-Stacking
کاربرد داده کاوی حساس به هزینه واقعی
نتیجه گیری
بخشی از پاورپوینت
بهینه سازی با الگوریتم کلونی مورچه ها(ACO)
ایده  ACO الهام گرفته از رفتار جمعی کلونی های مورچه حقیقی می باشد که به مورچه ها امکان یافتن کوتاهترین مسیر از لانه تا منبع غذایی را فراهم می آورد. هر مورچه هوش محدودی برای یافتن بهترین یا کوتاهترین مسیر دارد؛ اما می تواند از ارتباط غیر مستقیم برای برقراری ارتباط با سایر مورچه ها استفاده کند.
زمانی که یک مورچه درحال راه رفتن است، یک ماده شیمیایی به نام فرومون برروی زمین ته نشین می کند. تجمع و انباشتگی فرومون مورچه های بیشتری را برای انتخاب این مسیر جذب می کند. آزمایشات دوپلی این سیستم رفتاری را اثبات کرده اند. در صورت عدم انتخاب مسیر توسط مورچه ها، فرومون تبخیر خواهد شد. تجمع و انباشتگی فرومون بازخوردی مثبت برای تشویق کردن مورچه ها جهت انتخاب کوتاهترین مسیر می باشد.
نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه