دانلود پاورپوینت مواد پسماند کشاورزی به عنوان جاذب های بالقوه برای ترسیب یون های فلزات سنگین از محلول های آبی- مقاله مروری

دانلود پاورپوینت مواد پسماند کشاورزی به عنوان جاذب های بالقوه برای ترسیب یون های فلزات سنگین از محلول های آبی- مقاله مروری
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P4261
تعداد اسلایدها
6
تعداد شکل، نمودار و جداول
30
عنوان کامل
مواد پسماند کشاورزی به عنوان جاذب های بالقوه برای ترسیب یون های فلزات سنگین از محلول های آبی- مقاله مروری
رشته های مربوط
مهندسی و علوم محیط زیست، مهندسی کشاورزی و شیمی
گرایشهای مربوط
مهندسی بهداشت محیط، مهندسی آب و فاضلاب، شیمی آلی، شیمی محیط زیست، بازیافت و مدیریت پسماند و شیمی تجزیه
فهرست
مقدمه
مکانیسم جذب زیستی
مدل های جذب زیستی
عملکرد مواد پسماند کشاورزی به عنوان جاذب های زیستی برای حذف فلزات سنگین
نتیجه گیری
بخشی از پاورپوینت
مدل های جذب زیستی
پیش بینی و براورد سرعتی که در آن جذب به وقوع می پیوندد برای یک سیستم خاص، یکی از مهم ترین فاکتورها در طراحی سیستم جذب با زمان تمرکز ماده جذب شده و ابعاد راکتور کنترل شده توسط سینتیک سیستم می باشد. مدل های سینتیکی مختلفی به توصیف رده واکنش سیستم های های جذب بر اساس غلظت محلول پرداخته اند. این ها شامل واکنش های درجه اول و دوم برگشت پذیر، و اکنش های شبه درجه اول و دوم است. ایزوترم ها و یا سیستم های هم دمای جذب بیانگر رابطه بین مقادیر جذب شده توسط وزن واحد جاذب جامد و مقدار مواد محلول باقی مانده در حالت تعادل می باشد.
نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه