دانلود رایگان سوالات استخدامی شرکت مهندسی الکا آریا با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی شرکت مهندسی الکا آریا با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان بخشی از سوالات
پاسخنامه
پاسخنامه تشریحی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
اصل سوالات استخدامی
نوع سوالات
چهار گزینه ای
وضعیت فایل
آماده دانلود
تعداد سوالات ادوار گذشته
560 سوال
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES445
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدامی شرکت مهندسی الکا آریا نموده است، این مجموعه شامل 560 اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی از جمله آموزش و پرورش، بانک ها و غیره با پاسخنامه تشریحی شامل 560 تست به شرح زیر:

  • 80 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL
  • 80 سوال ریاضی و آمار مقدماتی
  • 80 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش
  • 80  سوال معارف اسلامی
  • 80 سوال زبان انگلیسی عمومی
  • 80 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
  • 80 سوال هوش و توانمندی های عمومی

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

معرفی شرکت مهندسی الکا آریا
شرکت مهندسی الکا آریا در سال ۱۳۸۴ با فعالیت در سیستم‌های کنترلی در صنعت حمل و نقل ریلی (سیگنالینگ –ارتباطات) توسط جمعی از مدیران با تجربه و  متخصصین این صنعت در یزد تأسیس گردید.
در حال حاضر شرکت الکا آریا یکی از پیمانکاران مطرح راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در زمینه نصب و راه‌اندازی ، تعمیر و نگهداری و نظارت سیستم‌های علایم الکتریکی و ارتباطات می‎باشد.
این شرکت مهندسی با داشتن تجهیزات ، امکانات لازم در زمینه آموزش و مشاوره ، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های الکتریکی و ارتباطات ، توانایی انجام پروژه‌های گوناگون در زمینه‌های مختلف را نیز دارد.
شرکت مهندسی الکا آریا یکی از پیمانکاران راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در زمینه نصب و راه‌اندازی ، تعمیر و نگهداری و نظارت سیستم‌های علایم الکتریکی و ارتباطات می‎باشد.
این شرکت با داشتن تجهیزات ، امکانات لازم در زمینه آموزش و مشاوره ، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های الکتریکی و ارتباطات ، توانایی انجام پروژه‌های گوناگون در زمینه‌های مختلف را نیز دارد.
اخبار استخدام شرکت الکا آریا

شركت مهندسی الكا آریا با همكاری دانشگاه شهید بهشتی در نظردارد به منظور تامین خدمات مورد نیاز خود در خطوط شبكه ریلی كشور، از بین متقاضیان ذكور و بومی واجد شرایط، در مشاغل مندرج در جدول شماره (1) از طریق برگزاری آزمون كتبی، مصاحبه های علمی _ تخصصی، ارزیابی روانشناختی و شایستگی شغلی، معاینات طب كار، طی دوره ها ی آموزشی مربوطه و گزینش صلاحیت های اخلاقی و... تعدادی از واجدین شرایط را انتخاب نماید. افراد واجد شرایط متقاضی شركت درآزمون، می توانند جهت ثبت نام از مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و تاریخ 1401/11/10 تا تاریخ 1401/11/20 مطابق با شرایط ذكر شده، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آخرین اخبار استخدامی شرکت مهندسی الکا آریا، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار این سازمان مراجعه نمایید


بدون دیدگاه