تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

آخرین اخبار استخدام شرکت مهندسی الکا آریا ۱۴۰۱

جدیدترین اخبار استخدامی شرکت مهندسی الکا آریا در سال ۱۴۰۱

استخدام شرکت مهندسی الکا آریا (۲۷ دی ۱۴۰۱)

شرکت مهندسی الکا آریا با همکاری دانشگاه شهید بهشتی در نظردارد به منظور تامین خدمات مورد نیاز خود در خطوط شبکه ریلی کشور، از بین متقاضیان ذکور و بومی واجد شرایط، در مشاغل مندرج در جدول شماره (۱) از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه های علمی _ تخصصی، ارزیابی روانشناختی و شایستگی شغلی، معاینات طب کار، طی دوره ها ی آموزشی مربوطه و گزینش صلاحیت های اخلاقی و… تعدادی از واجدین شرایط را انتخاب نماید. افراد واجد شرایط متقاضی شرکت درآزمون، می توانند جهت ثبت نام، پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ مطابق با شرایط ذکر شده، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

تقویم آزمون استخدامی شرکت الکا آریا:

مهلت ثبت نام: تا ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
دریافت کارت آزمون: ۰۱ الی ۰۴ اسفند ۱۴۰۱
زمان برگزاری آزمون: ۰۵ اسفند ۱۴۰۱

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط استخدامی شرکت مهندسی الکا آریا میتوانید از طریق لینک زیر نسبت به دانلود دفترچه راهنمای استخدامی این شرکت اقدام نمایید:

تذکرات

١- صرفاً دارندگان مدارک تحصیلی مندرج در جدول شماره ۱ مجاز به ثبت نام خواهند بود. (نکته: عنوان رشته های تحصیلی مندرج در مدرک
تحصیلی داوطلبان می بایست دقیقاً با عنوان رشته های مندرج در جدول شماره ۱ همخوانی داشته باشد).
٢- در این آزمون صرفاً داوطلبان بومی مجاز به شرکت می باشند. (منظور محدوده های جغرافیایی برابر جدول شماره (۱-۲) تا (۲۰-۲) بر اساس تقسیمات مصوب کشوری می باشد).
٣- داوطلبان چنانچه از شرایط ایثارگری برخوردار می باشند، ضروری است در تقاضانامه ثبت نام نسبت به تکمیل فیلد مربوطه اقدام نمایند.
فرزندان شهدا، برادر شهید، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر به شرط ارائه مستندات ایثارگری تایید شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران، از شرط سن، حداکثر تا سقف ۵ سال معاف می باشند. ضمن اینکه این دسته افراد نیز باید سایر شرایط مندرج در آگهی را دارا باشند.

 

تعریف داوطلب بومی

افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند، داوطلب بومی تلقی می گردند:
الف- محل تولد یا صدور شناسنامه داوطلب با محدوده جغرافیایی موردتقاضا یکی باشد.
ب – داوطلب حداقل دو مقطع تحصیلی (از ابتدایی تا پایان دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در محدوده جغرافیایی محل موردتقاضا طی
کرده باشد.
ج- داوطلب حداقل یک مقطع تحصیلی (از ابتدایی تا پایان دبیرستان) در محدوده جغرافیایی محل موردتقاضا طی کرده باشد و در حال حاضر با ارائه اسناد معتبر، در محدوده مذکور سکونت داشته باشد.
نکته ۱ : سکونت در محل جغرافیایی مورد تقاضا ، بدون داشتن یکی از شرایط بند های “الف یا ب یا ج ” به منزله بومی بودن تلقی نمی گردد.
نکته ۲ : حداکثر فاصله سکونت قابل قبول تا شهر انتخابی به منظور بومی بودن ۷۰ کیلومتر می باشد.

 

شرایط عمومی آزمون استخدامی شرکت الکا آریا

۱-۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
۲-۱- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۳-۱- نداشتن منع بکارگیری و نداشتن سوء پیشینه به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح.
۴-۱- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیرپزشکی .
۵-۱- داشتن شرایط فیزیکی مورد نظر و سلامت کامل جسمانی و روانی متناسب با شغل برابر استانداردهای مورد نظر شرکت.

 

شرایط اختصاصی آزمون استخدامی شرکت الکا آریا

۲-۱- سن:
در مشاغل لکوموتیوران راهبر جرثقیل ریلی، متصدی ترافیک، حفاظت ایستگاهی، راهبر ماشین آلات مکانیزه خط، تکنسین ارتباطات و علائم الکتریکی، متصدی تخلیه و بارگیری، امور ساختمان و تاسیسات (متصدی تاسیسات، ساختمانی، برقی و مکانیکی)، امور ساختمان و تاسیسات (متصدی فضای سبز)، اپراتور دوربین و متصدی امور حراست متولدین (۱۳۷۳/۰۱/۰۱ به بعد) با دارا بودن کارت پایان خدمت و (متولدین ۱۳۷۵/۰۱/۰۱ به بعد) با دارا بودن معافیت دائم غیر ،پزشکی مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
در مشاغل سوزنبان، امور خدمات ایستگاهی (نظافت اماکن، اطلاعات ایستگاه)، امور ساختمان و تاسیسات (کارگر فنی، کارگر فضای سبز)، حفاظت فیزیکی (نگهبان)، متولدین (۱۳۷۵/۰۱/۰۱ به بعد) با دارا بودن کارت پایان خدمت و متولدین (۱۳۷۷/۰۱/۰۱ به بعد) با دارا بودن معافیت دائم غیر پزشکی، مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
در شغل تعمیرکار ماشین آلات مکانیزه خط، متولدین (۱۳۶۶/۰۱/۰۱ به بعد) با دارا بودن کارت پایان خدمت و متولدین (۱۳۶۸/۰۱/۰۱ به بعد) با دارا بودن معافیت دائم غیر پزشکی مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
۲-۲- سابقه:
داوطلبانی که دارای سابقه خدمت در مجموعه سیر و حرکت راه آهن یا واحدهای تعمیراتی ناوگان و مشاغل زیر ساخت ریلی می باشند حداکثر تا ۴ سال به سقف سنی افزوده می گردد (با ارائه سوابق بیمه ای مرتبط و تایید شده توسط سازمان تامین اجتماعی)
۲-۳- متقاضی استفاده از شرط حداکثر سن، صرفا مجاز به استفاده یکی از شرایط بندهای ۳ تذکرات (۱) و ۲-۲- سابقه می باشد.

 

مفاد آزمون کتبی آزمون استخدامی شرکت الکا آریا

سوالات دروس عمومی:
۱- برای همه مشاغل شامل اطلاعات عمومی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان عمومی (انگلیسی)
سوالات دروس تخصصی:
۱- لکوموتیوران راهبر ماشین آلات مکانیزه خط، راهبر جرثقیل ریلی و امور ساختمان و تاسیسات (متصدی تاسیسات ساختمانی، برقی مکانیکی): ریاضی و آمار، مبانی مکانیک، مبانی برق و الکترونیک، مبانی فیزیک
۲- تکنسین ارتباطات و علائم الکتریکی: ریاضی و آمار، مبانی مخابرات، مبانی برق و الکترونیک، مبانی فیزیک
۳- متصدی ترافیک، حفاظت ایستگاهی، متصدی امور حراست، متصدی تخلیه و بارگیری و اپراتور دوربین: ریاضی و آمار، مبانی مکانیک، مبانی برق و الکترونیک، مبانی فیزیک
۴- سوزنبان و حفاظت فیزیکی (نگهبان)- در سطح دیپلم: ریاضی و آمار، مبانی مکانیک، مبانی برق و الکترونیک، مبانی فیزیک
۵- تعمیرکار ماشین آلات مکانیزه خط، امور خدمات ایستگاهی (نظافت اماکن و اطلاعات ایستگاه) و کارگر فنی (در سطح دیپلم): اطلاعات عمومی
۶- متصدی فضای سبز: دروس فنی و حرفه ای رشته کشاورزی (امور زراعی و امور باغی)
۷- کارگر فضای سبز (در سطح دیپلم): دروس فنی و حرفه ای رشته کشاورزی (امور زراعی و امور باغی)
دفترچه شامل سوالات عمومی و تخصصی
حداکثر تعداد ۱۲۰، سوال به تفکیک ۴۰ سوال برای دروس عمومی (برای هر درس ۱۰ سوال) و حداکثر ۸۰ سوال برای دروس تخصصی برای هر درس ۲۰ سوال در نظر گرفته شده است.
تبصره:
کلیه سوالات آزمون به صورت چهارگزینه ای می باشد.
دفترچه سوالات آزمون عمومی و تخصصی دارای نمره منفی می باشد، هر سه پاسخ اشتباه معادل یک نمره منفی در نظر گرفته می شود.

 

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی شرکت مهندسی الکا آریا و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

 

نحوه و مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت الکا آریا

داوطلبان از تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ حداکثر تا پایان روز ۱۴۱/۱۱/۲۰ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند.
مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
واریز مبلغ ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال (معادل دویست هزار تومان) به صورت الکترونیکی به عنوان حق ثبت نام در آزمون
نکته: وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
بارگذاری عکس پرسنلی اسکن شده (حجم نباید بیشتر از ۷۰ کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر مدرک تحصیلی اسکن شده (حجم نباید بیشتر از ۲۰۰ کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر صفحه اول شناسنامه اسکن شده (حجم نباید بیشتر از ۲۰۰ کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی اسکن شده (حجم نباید بیشتر از ۲۰۰ کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر مدرک دو مقطع تحصیلی و یا یک مقطع تحصیلی همراه با تصویر سند محل سکونت کنونی در صورت استفاده از شرایط بومی (حجم نباید بیشتر از ۲۰۰ کیلوبایت باشد)
بارگذاری تصویر مدرک ایثارگری بر اساس بند ۳ تذکرات (۱) (حجم نباید بیشتر از ۲۰۰ کیلوبایت باشد)
بارگذاری فایل سوابق کاری مرتبط با فرمت پی دی اف (pdf) در صورت دارا بودن شرایط سابقه کاری (حجم، مطابق فایل دانلود شده از سازمان تامین اجتماعی)

 

زمان توریع کارت و برگزاری آزمون

تاریخ توزیع کارت: از روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ تا روز پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۰۴
تاریخ آزمون کتبی: روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ همزمان در ۲۱ محل جغرافیایی کشور
تذکر: دارا بودن مدرک تحصیلی در زمان ثبت نام الزامی می باشد (داوطلب در صورت قبولی در آزمون کتبی ملزم به ارائه اصل یا گواهی موقت مدرک تحصیلی خود می باشد. به معرفی نامه های تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه، گواهی های موردی و … به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد و در هر مرحله از آزمون، داوطلب از ادامه فرایند بکارگیری حذف خواهد شد).
ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود از طریق درگاه اینترنتی دانشگاه شهید بهشتی به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری ۹ رقمی پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی
دریافت کارت ورود به جلسه، براساس اعلام زمان و مکان برگزاری آزمون درسایت مذکور
تبصره: داوطلبان گرامی درمرحله ثبت اینترنتی اطلاعات، دقت نمایند. مسئولیت صحت اطلاعات ثبت شده به عهده داوطلب می باشد.
داوطلبان می بایست پس از ثبت نهایی اطلاعات و دریافت کد رهگیری ۹ رقمی نسبت به تایید نهایی ثبت نام خود اطمینان حاصل نموده و جهت چاپ صفحه تائیدیه نهایی ثبت نام خود، اقدام نمایند. شایان ذکر است هرگونه اطلاع رسانی یا پیگیری فرآیند مذکور از طریق درگاه اینترنتی دانشگاه شهید بهشتی معتبر می باشد.
تبصره: هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یک شغل در خواستی را دارد.
تذکرات (۲) عدم دریافت کد رهگیری ۹ رقمی به منزله عدم تکمیل فرایند ثبت نام توسط داوطلب می باشد.
شماره تلفن همراه ثبت شده در تقاضانامه، ملاک اطلاع رسانی پیامکی به داوطلب می باشد. لذا در ثبت شماره اعلامی، دقت لازم صورت پذیرد. ضمناً مسئولیت هر گونه تغییر، ثبت شماره غیر شخصی، خاموش بودن شماره همراه ثبت شده و …. به عهده داوطلب می باشد.
چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی، ثبت نام نموده و در آزمون شرکت نماید، با محرز شدن عدم صحت مندرجات ثبت شده از سوی ایشان، حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار، موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
بدیهی است قبولی درآزمون کتبی و مصاحبه ها به منزله پذیرش نهایی نمی باشد بلکه مراحل آزمون شامل قبولی در آزمون کتبی، مصاحبه های علمی -تخصصی، شایستگی شغلی، معاینات طب کار، گزینش صلاحیت های اخلاقی و طی دوره های آموزشی مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر یک از مراحل قید شده از ایشان جهت شرکت در مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
هزینه معاینات طب کار بر عهده داوطلب می باشد. (که این معاینات شامل معاینات کامل جسمانی، معاینات کامل بینایی سنجی و اختلالات دید رنگی، معاینات کامل شنوایی سنجی، آزمایشات کامل خون و تست های غربالگری سوء مصرف مواد می باشد.)
هزینه دوره های آموزشی بر عهده داوطلب می باشد که به صورت اقساط پس از اشتغال، ماهیانه از حقوق فرد کسر خواهد شد. لازم به ذکر  است در صورت عدم قبولی در دوره های آموزشی، هزینه به صورت کلی از داوطلب اخذ می گردد.
به کار گیری نیرو از طریق این آگهی بر عهده شرکت مهندسی الکا آریا بوده و هیچ گونه ارتباطی به جذب نیرو در شرکت راه آهن ج.ا.ا  نداشته و مسئولیت آن برعهده شرکت مهندسی الکا آریا می باشد.

 

مکان برگزاری آزمون

مکان برگزاری آزمون متعاقباً ازطریق سایت اعلام خواهد شد.