تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی تئوری مدیریت با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
19,600 تومان
سوالات رایگان تئوری مدیریت خرید و دانلود کالا
فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای آزمونهای ادوار گذشته : 1 آزمون
تعداد سوالات ادوار گذشته : 10 سوال تعداد سوالات طراحی شده : 325 سوال
پاسخنامه : بخشی دارای پاسخنامه تستی رشته : مدیریت
منبع سوالات : اصل سوالات و سوالات طراحی شده کد محصول : ES331
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.32Mb
دروس تخصصی این بسته: تئوری مدیریت
این بسته حاوی اصل سوالات و سوالات طراحی شده با موضوعات مشابه با آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های اخیر در سازمان های مهم می باشد.
توضیحات

یکی از دروس مهم رشته مدیریت درس تئوری های مدیریت می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط  گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس تئوری های مدیریت به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- اصل سوالات تئوری های مدیریت آزمون استخدامی قوه قضاییه (متصدی امور دفتری)

شامل 10 سوال تستی آزمون استخدامی سال 1400 بدون پاسخنامه

 

2- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس تئوری مدیریت

- 325 نمونه سوال استخدامی تئوری های مدیریت به همراه پاسخنامه تستی در 48 صفحه

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در بسته سوالات استخدامی درس تئوری های مدیریت موجود می‌باشند.

– یرای آشنایی با محصول قسمتی از سوالات را به صورت رایگان می توانید دانلود کرده و در صورت رضایت خریداری و دانلود نمائید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود شروع خواهد شد. همچنین، محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی درس تئوری های مدیریت

تئوری‌ مدیریت (management theories) رهیافت‌ هایی سنتی به شیوه اداره و مدیریت منابع مادی و انسانی سازمان‌ها است. تحقیق درباره چند صد سازمان موجب می‌ شود تا به دانشی دسترسی داشت که بتوان به وسیله آن بر میزان اثربخشی سازمانها اضافه کرد. زمینه فعالیت سازمانها در سال های اخیر دستخوش تغییر می‌ شود و سازمان‌ ها با انطباق پذیری با این تغییرات به حیات خود تداوم می‌ بخشند. بنابراین باید گفت تئوری سازمان سیر تکاملی می‌ پیماید.

اگرچه تئوری‌ های مدیریت و تئوری سازمان ریشه در تاریخ بشریت دارند اما با مطالعات مکتب کلاسیک مانند فایول، تیلور و وبر شکل گرفته‌ اند. بعد از آن به حدی تئوری‌ های متعددی مطرح گردید که هارولد کونتز از استعاره جنگل تئوری‌ های مدیریت برای توصیف آن استفاده کرده است.

درس تئوری مدیریت یکی از دروس تخصصی رشته مدیریت است که شامل مباحث پایه ای و مفاهیم اصلی مدیریت است. مباحثی چون نظریه پردازان حوزه مدیریت، رفتار سازمانی، مفاهیم تصمیم گیری و برنامه ریزی، مفاهیم ارتباطات، کنترل و ... از جمله مباحث مطرح شده در این درس هستند. با توجه به روند سوالات سالهای اخیر و مفهومی شدن سوالات این درس، مطالعه ی دقیق و یادگیری مفاهیم این درس ضرورت یافته است. با توجه به اختصاص چندین سوال در برخی از آزمون های استخدامی رشته مدیریت، این درس حائز اهمیت بسیاری است که با مطالعه و تست زنی سوالات استخدامی تئوری مدیریت پرتکرار میتوانید توانایی و اطلاعات خود را در این درس افزایش دهید تا احتمال موفقیت شما در آزمون های استخدامی افزایش یابد.

سوالات این درس هر سال بیشتر از قبل، مفهومی می شوند. فهم درست جز با مطالعه دقیق منابع متعدد، وقت گذاشتن و تلاش حاصل نمی شود. سوالات چند سال اخیر مدیریت نشان داد، بسیاری از سوالات را نمی­توان به منبع خاصی ارجاع داد و در حالی که مبحث مورد سوال در کتاب های متعددی ذکر شده ولی نیازمند فهم درست از مطلب است.

اگر توان و زمان و حوصله خواندن کتب مرجع را ندارید و به سطح متوسط در این درس راضی هستید، میتوانید از نمونه سوال های موجود در این بسته استفاده نمایید تا دانسته های خود را محک زده و آماده آزمون های استخدامی باشید.