تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله نحوه شناسایی و حفاظت از حملات موسوم به grey-hole

عنوان فارسی: بررسی مجدد بر روی نحوه شناسایی و حفاظت از حملات موسوم به grey-hole
عنوان انگلیسی: Review on Grey-Hole Attack Detection and Prevention
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 7
سال انتشار : 2016 نشریه : Ijariit
فرمت مقاله انگلیسی : PDF فرمت ترجمه مقاله : ورد تایپ شده
کد محصول : 6583 رفرنس : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 359.49Kb
رشته های مرتبط با این مقاله: مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله: امنیت اطلاعات و شبکه های کامپیوتری
مجله: مجله بین المللی پیشبرد پژوهش، ایده ها و نوآوری در فناوری
دانشگاه: گروه علوم و مهندسی کامپیوتر، گرداسپور
کلمات کلیدی: greyhole، مانه، AODV، حمله
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

حملات Black Hole وGrey hole

حملات grey hole

بررسی مقالات مرتبط

نتایج

نمونه متن انگلیسی

Abstract

These Grey Hole attacks poses a serious security threat to the routing services by attacking the reactive routing protocols resulting in drastic drop of data packets. AODV (Ad hoc on demand Distance Vector) routing being one of the many protocols often becomes an easy victim to such attacks. The survey also gives up-to-date information of all the works that have been done in this area. Besides the security issues they also described the layered architecture of MANET, their applications and a brief summary of the proposed works that have been done in this area to secure the network from Grey Hole attacks.

نمونه متن ترجمه

چکیده

این نوع از حملات (grey-hole)، تهدیدات امنیتی جدی را به سرویسهای مسیریاب از طریق حمله به پروتوکلهای مسیریاب فعال بوجود آورده که این مسئله منجر به حذف قابل توجه بسته های داده ای می گردند. از این رو، پروتوکل مسیریاب AODV می تواند به عنوان یکی از پروتوکلهایی در نظر گرفته شود که در اغلب موارد به راحتی قربانی این نوع حملات می گردد. همچنین این بررسی، داده های جدیدی را در مورد این حملات ارائه می دهد که در این ارتباط صورت گرفته اند. علاوه بر موارد امنیتی، آنها همچنین، یک ساختار لایه ای را برای MANET ارائه داده و سپس کاربردهای آن و خلاصه ای از پژوهشهای صورت گرفته در این زمینه را ارائه داده اند( جهت حفاظت از شبکه در برابر حملات grey-hole).