تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت روند نشریات در رابطه با اسکیزوفرنی، سلامت روان، و افسردگی در طی کووید-۱۹

قیمت خرید این کالا
19,700 تومان
دانلود نمونه رایگان خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P12654
تعداد اسلایدها : 12 تعداد شکل، نمودار و جداول : 1
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : rar حجم فایل : 2.05Mb
عنوان کامل: روند نشریات در رابطه با اسکیزوفرنی، سلامت روان، و افسردگی در طی کووید-19
رشته های مربوط: پزشکی - روانشناسی
گرایشهای مربوط: روانپزشکی - روانشناسی بالینی
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

فصل 1: مقدمه

فصل 2: روش

فصل 3: نتایج و بحث

فصل 4: نتیجه گیری

عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

نتایج و بحث

شکل بالا همبستگی سه آیتم، یعنی نویسنده، کشور نویسنده، و کلمات کلیدی را با استفاده از تجزیه و تحلیل نمودار سه قسمتی نشان می دهد. و ما تعداد هر کدام از این آیتمها را 20 در نظر می گیریم. در سال 2020، 5 کشور برتر نشان داده شده است که هند بیشترین مقاله را دارد و پس از آن چین، استرالیا، بنگلادش و ژاپن قرار دارند. 5 موضوع متداول منتشر شده در مجله روانپزشکی آسیا شامل اسکیزوفرنی، کووید-19، افسردگی، سلامت روان و نوجوانان می باشد. ما در اینجا 5 نویسنده برتر را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم تا تأثیر نویسنده، مجموع نشریات و همکاریهای نویسنده را شناسایی کنیم. در عین حال، بر اساس داده های نشریات مربوط به چند کشور (MCP) ، چین با 23 مقاله بیشترین MCP را دارد، هند دارای 20 مقاله، انگلستان دارای 10 مقاله و ایالات متحده و همچنین بنگلادش دارای 8 مقاله هستند. علاوه بر این، سایر محققان، از جمله محققان تازه کار نیز می توانند در جایی که سطح بالایی از همکاری برای تحقیق در همان رشته در یک کشور وجود دارد با نویسنده تماس بگیرند.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.