تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود خلاصه مقاله تاثیرات روانشناختی، آموزشی درک شده و اثر مالی همه گیری کووید ۱۹ بر رضایت از زندگی (ترجمه خلاصه)

عنوان فارسی: تاثیرات روانشناختی، آموزشی درک شده و اثر مالی همه گیری کووید ۱۹ بر رضایت از زندگی دانشجویان دانشگاه یونان با توجه به سلامت روان
عنوان انگلیسی: The effects of perceived psychological, educational, and financial impact of COVID-19 pandemic on Greek university students’ satisfaction with life through Mental Health
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 6 (خلاصه شده)
سال انتشار : 2022 تعداد کلمات متن خلاصه : 1500
فونت متن خلاصه : بی نازنین سایز متن خلاصه : 14
زبان متن خلاصه : فارسی نشریه : الزویر - Elsevier
کد محصول : kh12446
محتوای فایل : docx حجم فایل : 49.76Kb
رشته های مرتبط: روانشناسی
گرایش های مرتبط: روانشناسی شناخت، روانشناسی عمومی
این محصول متن خلاصه شده مقاله "تاثیرات روانشناختی، آموزشی درک شده و اثر مالی همه گیری کووید ۱۹ بر رضایت از زندگی دانشجویان دانشگاه یونان با توجه به سلامت روان" به زبان فارسی و با فرمت word هست که آماده خریداری و دانلود می باشد.
فهرست مطالب مقاله خلاصه شده

1. مقدمه

تأثیر درک شده کووید۱۹ بر رضایت از زندگی دانشجویان دانشگاه

2. روش

3. نتایج

4. بحث

مفاهیم

محدودیت ها و نتیجه گیری

نمونه متن مقاله خلاصه شده

4. بحث

تحلیل ها هم بستگی دو متغیره با اهمیتی بین اثر درک شده کووید ۱۹، SWL و GMH، نشان داده اند. به طور ویژه، هم بستگی رابطه منفی قابل توجه بین تأثیرات روانی، آکادمیک و مالی و SWLرا نشان داده است.

همین ترتیب، ارتباط منفی با اهمیتی بین GMH و SWL یافته اند، یافته ای که با ادبیات پژوهشی کنونی سازگار است که زمانیکه GMH مورد مطالعه است، SWL را به عنوان یک مفهوم با اهمیت به تصویر می کشد. یافته های این مطالعه به بدنه دانش کنونی توسط فراهم سازی فرایندهای عملیاتی برای تعیین سوابق SWL از طریق در نظر گرفتن تأثیرات GMH کمک کرده است.