تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود خلاصه مقاله تاثیر ساختار سرمایه و نوآوری بر عملکرد شرکت: اثرات مستقیم و غیرمستقیم ساختار سرمایه (ترجمه خلاصه)

عنوان فارسی: تاثیر ساختار سرمایه و نوآوری بر عملکرد شرکت: اثرات مستقیم و غیرمستقیم ساختار سرمایه
عنوان انگلیسی: Impact of capital structure and innovation on firm performance. Direct and indirect effects of capital structure
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 5 (خلاصه شده)
سال انتشار : 2022 تعداد کلمات متن خلاصه : 1500
فونت متن خلاصه : بی نازنین سایز متن خلاصه : 14
زبان متن خلاصه : فارسی نشریه : الزویر - Elsevier
کد محصول : kh12445
محتوای فایل : docx حجم فایل : 27.25Kb
رشته های مرتبط: مدیریت، مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط: مدیریت مالی، مدیریت کسب و کار، مدیریت عملکرد، مدیریت نوآوری و فناوری
این محصول متن خلاصه شده مقاله "تاثیر ساختار سرمایه و نوآوری بر عملکرد شرکت: اثرات مستقیم و غیرمستقیم ساختار سرمایه" به زبان فارسی و با فرمت word هست که آماده خریداری و دانلود می باشد.
فهرست مطالب مقاله خلاصه شده

فصل 1.مقدمه

فصل 2. مروری بر مطالعات پیشین

فصل 3. روش شناسی

فصل 4. یافته ها و بحث

فصل 5. نتیجه گیری

نمونه متن مقاله خلاصه شده

مروری بر مطالعات پیشین

مطالعات زیادی ساختار سرمایه و تاثیر آن بر عملکرد شرکت را بررسی کردند. تعدادی از مطالعات توانستند اثر مثبتی را ثابت کنند، تعدادی دیگر از مطالعات تجربی، یک رابطه منفی بین اهرم مالی و اثربخشی هزینه را ثابت می کنند. مسائل مالی یک اصل مهم در فرآیند نوآوری هستند. شرکت های نوآور نمی توانند دسترسی ثابتی به حمایت اقتصادی مورد نیازشان داشته باشند. تیتمن و وسل کشف کردند که ارتباطی بین ساختار سرمایه و سرمایه گذاری وجود دارد که به بدهی کمتر اشاره دارد. مینا و همکارانش نشان دادند که کسب و کارهای در حال توسعه که تکنولوژی را به کار می گیرند، به احتمال زیاد به جای حمایت مالی از طریق بدهی، دسترسی بیشتری برای استفاده از سرمایه دارند و اولویت بیشتری برای آن قائلند. چن و همکارانش به این نتیجه رسید زمانی که شرکت های کوچک و متوسط مشغول به فعالیت های تحقیق و توسعه (R&D) شرکت می شوند، تمایل دارند سطوح پایینی از بدهی داشته باشند. نویل و لوسی در ایرلند تایید نمودند منابع داخلی به عنوان منبع اصلی تامین مالی که یک رابطه مثبت و منفی مستقیم دارد، با اهمیت است.