تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود خلاصه مقاله تأثیر روانی پاندمی کووید-۱۹ در میان زنان تحت مراقبت های ناباروری (ترجمه خلاصه)

عنوان فارسی: تأثیر روانی پاندمی کووید-19 در میان زنان تحت مراقبت های ناباروری، یک گروه فرانسوی – تأثیر روانی PsyCovART ویروس کووید 19: PsyCovART
عنوان انگلیسی: Psychological effect of COVID-19 pandemic among women undergoing infertility care, a French cohort − PsyCovART Psychological effect of COVID-19: PsyCovART
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 6 (خلاصه شده)
سال انتشار : 2022 تعداد کلمات متن خلاصه : 1700
فونت متن خلاصه : بی نازنین سایز متن خلاصه : 14
زبان متن خلاصه : فارسی نشریه : الزویر - Elsevier
کد محصول : kh12358
محتوای فایل : docx حجم فایل : 55.83Kb
رشته های مرتبط: پزشکی، روانشناسی
گرایش های مرتبط: روانشناسی عمومی، روانپزشکی، جراحی زنان و زایمان، اپیدمیولوژی
این محصول متن خلاصه شده مقاله "تأثیر روانی پاندمی کووید-19 در میان زنان تحت مراقبت های ناباروری، یک گروه فرانسوی – تأثیر روانی PsyCovART ویروس کووید 19: PsyCovART" به زبان فارسی و با فرمت word هست که آماده خریداری و دانلود می باشد.
فهرست مطالب مقاله خلاصه شده

فصل 1 – مقدمه

فصل 2 – مواد و روش ها

فصل 3 – آنالیز و تحلیل آماری

فصل 4 – نتایج

فصل 5 – بحث و گفتمان

فصل 6 – نتیجه گیری

نمونه متن مقاله خلاصه شده

مواد و روش ها

در این مطالعه یک نظرسنجی آنلاین از طریق ایمیل انجام گرفت. و زنانی که تحت مراقبت ها و درمان ناباروری بودند از طریق ایمیل به این مطالعه و نظرسنجی دعوت شدند. در این نظرسنجی از سابقه و پیش زمینه ی بیمار و مشخصات فردی او سوال شد. مدت ناباروری و درمان هایی که انجام گرفته نیز مورد بررسی قرار گرفتند. مطابق با پاندمی کووید 19 یک سری سوالات مشخص از افراد پرسیده شد:

"آیا پاندمی کووید 19 مانع ملاقات شما با پزشکتان یا رفتن به بیمارستان شد؟"، "درمقایسه با دوره ی قبل از قرنطینه استرس و فشارروانی خود را چگونه ارزیابی کردید؟"، "در زمان شروع قرنطینه شما در چه مرحله ای از درمان ART خود قرار داشتید؟"، "در طول مدت شیوع کووید 19 آیا شخصا به توقف درمان ART خود فکر کردید؟، "آیا در طول مدت قرنطینه متوجه هیچ گونه تغییری در روابط خود شدید؟.