تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات فولادی به روش اکسی استیلن فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
32,700 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 22 سوال
کد محصول : FH227 کد استاندارد : 712620090000061
محتوای فایل : rar حجم فایل : 1.52Mb
محصول سوالات آزمون ادواری جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات فولادی به روش اکسی استیلن حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات فولادی به روش اکسی استیلن با کد استاندارد ۷۱۲۶۲۰۰۹۰۰۰۰۰۶۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۲۲ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات فولادی به روش اکسی استیلن با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات فولادی به روش اکسی استیلن فنی و حرفه ای به تعداد 7 سوال بدون پاسخنامه

2 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات فولادی به روش اکسی استیلن فنی و حرفه ای به تعداد 15 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات فولادی به روش اکسی استیلن:

سوالات جوشکاری اکسی استیلن لوله  

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات فولادی به روش اکسی استیلن:

استاندارد آموزش جوشکاری اکسی استیلن لوله

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات فولادی به روش اکسی استیلن

شرح استاندارد آموزش شغل:

جوشکاری و برشکاری لوله و قطعات والدی به روش اکسی استیلن شایستگی است از حوزه تاسیسات که شامل کارهای رده بندی، اندازه گیری، برش و مونتاژ لوله و قطعات، ذوب سطحی روی لوله، صفحات و سایر قطعات بدون فیلر در حالت تخت، جوشکاری لوله، صفحات و قطعات با جنس والد نرم، با فیلر در حالتهای مختلف، جوشکاری لوله به صفحه، لنج و انواع کپ و اتصال، در حالت های مختلف با فیلر، تست فشار کلکتور و اسپول های والدی جوشکاری شده مطابق مقررات و برشکاری لوله و قطعات والدی با شعله گاز می باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

جوشکار و برشکار اکسی استیلن کسی است که بتواند از عهده آماده کردن درز جوش، ذوب سطحی، جوشکاری والد نرم در تمامی حالت ها، برشکاری با شعله گاز، جوشکاری اتصالات و انشعابات لوله های والدی، جوشکاری لوله به صفحه و جلوگیری از پیچیدگی قطعات برآید.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Welder and Cutter of Steel Pipes and Parts in Installations by Oxyacetylene Method