دانلود رایگان سوالات سازنده و نصاب در و پنجره با پروفیل upvc و شیشه دو جداره فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات سازنده و نصاب در و پنجره با پروفیل upvc و شیشه دو جداره فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
814220290010001
کد محصول
FH209
تعداد صفحات
2
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل سازنده و نصاب در و پنجره با پروفیل upvc و شیشه دو جداره با کد استاندارد 814220290010001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان سازنده و نصاب در و پنجره با پروفیل upvc و شیشه دو جداره با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی سازنده و نصاب در و پنجره با پروفیل upvc و شیشه دو جداره فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 8/74/65/1/1

فایل های رایگان

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش سازنده و نصاب در و پنجره با پروفیل upvc و شیشه دو جداره:

استاندارد آموزش نصاب در و پنجره upvc دو جداره

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل سازنده و نصاب در و پنجره با پروفیل upvc و شیشه دو جداره

شرح استاندارد آموزش شغل: سازنده و نصاب درب و پنجره پروفیل upvc و شیشه دوجداره از مشاغل صنعت ساختمان میباشد که باید بتواند با بکار گیری موارد حفاظتی ایمنی در محیط کار، بکار گیری فرایند تولید upvc، آزمایشات استاندارد کنترل کیفیت، بکار گیری انواع ملزومات آموزشی تولید نظیر انواع میز مونتاژ و واگن و.... در ساخت و نصب، بکارگیری مواد مصرفی اصلی و کمکی، ابزارآلات دستی و برقی دستی و پنوماتیکی، ماشین آلات و تجهیزات عمومی کارگاهی در بخش ساخت و تولید، رسم فنی عمومی و کار با نرم افزار های رایج طراحی مطابق نیاز بازار کار، ساخت و نصب انواع تیپ، مدل بازشو ها به همراه شیشه دو جداره، اجرای پایان دوره، راه اندازی کارگاه کوچک و بازار یابی محصول برآید.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): سازنده و نصاب در و پنجره upvc و شيشه دوجداره

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Double glass door and window UPVC manufacturer and installer

جهت آشنایی بهتر با سازنده و نصاب در و پنجره با پروفیل upvc و شیشه دو جداره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با نصاب در و پنجره با پروفیل upvc


بدون دیدگاه