دانلود رایگان سوالات باغبان فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات باغبان فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
40 سوال
کد استاندارد
611320610140001
کد محصول
FH194
تعداد صفحات
4
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل باغبان با کد استاندارد 611320610140001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 40 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان باغبان با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی باغبان فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1392/02/27 با کد استاندارد 6/27/41/1/4

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش باغبان:

استاندارد آموزش باغبان

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل باغبان

شرح استاندارد آموزش شغل: باغبان حرفه ای از گروه کشاورزی (زراعی -باغی) است که وظایفی از قبیل تجزیه و تحلیل، کاشت، داشت، تکثیر، برداشت، بسته بندی و بازار رسانی انواع درختان مثمر، گل و گیاهان زینتی و انواع سبزی ها را در بر دارد و با مشاغلی همچون کارشناس خدمات کشاورزی، فروشنده سم و کود و نهاده های کشاورزی، کارشناس کلینیک گیاه پزشکی و فروشنده میادین میوه و تره بار و فروشنده های بازار گل در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): شغل باغبان وظایفی از قبیل تجزیه و تحلیل، کاشت، داشت، تكثیر، برداشت، بسته بندی و بازار رسانی انواع درختان مثمر، گل و گیاهان زینتی و انواع سبزی ها را بر عهده دارد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Gardener


بدون دیدگاه