تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات باغبان فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 40 سوال
کد محصول : FH194 کد استاندارد : 611320610140001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 833.93Kb
محصول سوالات آزمون ادواری باغبان حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل باغبان با کد استاندارد ۶۱۱۳۲۰۶۱۰۱۴۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۴۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان باغبان با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی باغبان فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1392/02/27 با کد استاندارد 6/27/41/1/4

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش باغبان:

استاندارد آموزش باغبان 

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل باغبان

شرح استاندارد آموزش شغل:

باغبان حرفه ای از گروه کشاورزی (زراعی -باغی) است که وظایفی از قبیل تجزیه و تحلیل، کاشت، داشت، تکثیر، برداشت، بسته بندی و بازار رسانی انواع درختان مثمر، گل و گیاهان زینتی و انواع سبزی ها را در بر دارد و با مشاغلی همچون کارشناس خدمات کشاورزی، فروشنده سم و کود و نهاده های کشاورزی، کارشناس کلینیک گیاه پزشکی و فروشنده میادین میوه و تره بار و فروشنده های بازار گل در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

شغل باغبان وظایفی از قبیل تجزیه و تحلیل، کاشت، داشت، تكثیر، برداشت، بسته بندی و بازار رسانی انواع درختان مثمر، گل و گیاهان زینتی و انواع سبزی ها را بر عهده دارد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Gardener