دانلود رایگان سوالات صدابردار اجرای زنده (live) فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات صدابردار اجرای زنده (live) فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۴۴,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
168 سوال
کد استاندارد
352130870040001
کد محصول
FH189
تعداد صفحات
23
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل صدابردار اجرای زنده (live) با کد استاندارد 352130870040001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 168 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان صدابردار اجرای زنده (live) با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی صدابردار اجرای زنده (live) فنی و حرفه ای به تعداد 168 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 352130870040001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش صدابردار اجرای زنده (live):

استاندارد آموزش صدابردار اجرای زنده

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل صدابردار اجرای زنده (live)

شرح استاندارد آموزش شغل: صدابردار اجرای جزو زنده شغل های گروه هنرهای نمایشی می باشد و شامل وظایف شناخت علوم صدابرداری، الکترونیک، فیزیک آکوستیک، ساز شناسی و موسیقی، محاسبه و برآورد توان صوتی مورد نیاز و راه اندازی تجهیزات صوتی و کالیبراسیون آن ها، انتخاب و جای گذاری صحیح میکروفن ها، آماده سازی استیج، (صحنه) کار کردن با کنسول های باز تولید صدا، کار با نرم افزار ها و سخت افزارها و ضبط صدا و گرفتن نسخه پشتیبان از پروژه می باشد و با مشاغل اجرای زنده در کنفرانس ها، کنسرت ها، سمینارها و تئاتر ها ارتباط دارد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): صدابردار اجرای زنده کسی است که مبانی دانش صدابرداری شامل: فیزیک صوت، الکترونیک (اکوستیک) کاربردی شناخت دقیق میکروفونها و کاربرد هر یک از آنها، کابل و کانکتورها، آمپلی فایرها، کار با پردازنده های سیگنال آنالوگ و دیجیتال، میکسرهای آنالوگ و دیجیتال، ضبط دیجیتال و آنالوگ و سیستم مانیتورینگ و کالیبراسیون آنها را به طور کامل و مطابق با نیاز پروژه و بصورت استاندارد بداند. همچنین از عهده نصب و راه اندازی و کنترل سیستم های صوتی، جهت اجرای زنده در کنفرانس ها، کنسرت ها، سمینارها و تئاترها همچنین ویرایش و پردازش پروژه های مذکور برآید.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): engineer house of Front(FOH engineer)&Foldback engineering


بدون دیدگاه