دانلود رایگان سوالات دوبلور فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات دوبلور فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۵۲,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
355 سوال
کد استاندارد
343530870030001
کد محصول
FH188
تعداد صفحات
47
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل دوبلور با کد استاندارد 343530870030001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 355 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان دوبلور با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی دوبلور فنی و حرفه ای به تعداد 355 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 343530870030001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش دوبلور:

استاندارد آموزش دوبلور

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل دوبلور

شرح استاندارد آموزش شغل: دوبلور جزو مشاغل هنرهای نمایشی و زیر مجموعه مهارت های صدا بازیگری می باشد و شامل شایستگی های از قبیل بکارگیری اصول اولیه صدا در دوبلاژ، آماده سازی جهاز صوتی، آماده سازی اندام های گفتاری، گویش صحیح با رعایت موسیقی گفتار و علائم مربوطه، خوانش ادبیات کهن و معاصر ایران و جهان، بکارگیری اصول اولیه بازیگری در دوبلاژ، تجزیه و تحلیل شاخه های مختلف صدا بازیگری، گویندگی در ژانرهای مختلف، دوبله در ژانرهای مختلف می باشد و با مشاغل فیلم و سینما، رادیو و تلویزیون و تئاتر در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): دوبلور یا صدا بازیگر: در فیلم های سینمایی، بازی های رایانه ای، نمایشنامه های رادیویی، آنونس های سینمایی، تلویزیونی، تیزرهای تبلیغاتی، نمایش های عروسكی، گفتار فیلم های مستتند، كتاب های صوتی و نرم افزارهای چند رسانه ای و دكلماسیون با كلام خود ایفای نقش می كند.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Voice Actor

جهت آشنایی بهتر با دوبلور و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با دوبلور


بدون دیدگاه