دانلود رایگان سوالات توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوا با wordpress (وردپرس) فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوا با wordpress (وردپرس) فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۵۲,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
378 سوال
کد استاندارد
732120530020001
کد محصول
FH179
تعداد صفحات
52
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوا با wordpress (وردپرس) با کد استاندارد 732120530020001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 378 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوا با wordpress (وردپرس) با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوا با wordpress (وردپرس) فنی و حرفه ای به تعداد 378 سوال با پاسخنامه و با کد استاندارد 732120530020001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوا با wordpress (وردپرس):

استاندارد آموزش توسعه دهنده وردپرس

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوا با wordpress (وردپرس)

شرح استاندارد آموزش شغل: توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوای با WORDPRESS از مشاغل روز حوزه فناوری اطلاعات محسوب میشود. ازشایستگی های این شغل می توان راه اندازی وب سرور، phpmyadmin ,MySQL  نصب و راه اندازی WordPress، کار با بخش مدیریت پست، مدیریت برچسب ها و گروهها، مدیریت چندرسانه ای مدیریت پیوندها، مدیریت برگه ها و دیدگاهها، کار با قالب ها، کار با افزونه ها، انجام تنظیمات پیشرفته، بهینه سازی seo تولید پروژه، راهبری طرح کسب و کار برای طراح و توسعه دهنده وب با  press word را نام برد. این شغل با کلیه مشاغل تجزیه و تحلیل، برنامه نویسی و نگهداری سیستم های وب و تولید محتوا در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): وردپرس (WordPress) یک سیستم مدیریت محتوا و نرم افزار کد بازی است که به طور گسترده از سوی وبلاگ نویسان برای نوشتن سایتها و وبلاگ ها مورد استفاده قرار میگیرد و توسط مت مولنوگ پایه گذاری شده است. در واقع وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایتها و وبلاگ هاست برای محتوای آموزشی، تجاری، علمی و موارد دیگر همچنین قابلیت ایجاد سایتهای اجتماعی با افزونه های قدرتمند همچون buddypress. ایجاد انجمن با افزونه bbpress را داراست که با زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته شده و توسط مایاسکیوال و شرکت ها و انجمن های دیگر پشتیبانی میشود. همچنین نسخه ای برای پستگرسکیوال نیز موجود میباشد این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است و با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه تبدیل به معروفترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ و سایت بر روی هاست شده است.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Developers of Content Management Systems with WordPress

Use WordPress as a CMS (Content Management System)

Web Design with WordPress CMS

جهت آشنایی بهتر با توسعه دهنده سیستم های مدیریت محتوا با wordpress (وردپرس) و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با توسعه دهنده وردپرس


بدون دیدگاه