دانلود رایگان سوالات مشبک کار فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات مشبک کار فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۴۱,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
110 سوال
کد استاندارد
731720190170001
کد محصول
FH168
تعداد صفحات
16
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل مشبک کار با کد استاندارد 731720190170001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 110 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان مشبک کار با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی مشبک کار فنی و حرفه ای به تعداد 110 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان کتاب مشبک کار:

کتاب مشبک کار

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش مشبک کار:

استاندارد آموزش مشبک کار

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل مشبک کار

شرح استاندارد آموزش شغل: مشبک کار شغلی است در حوزه صنایع چوب که وظایف بکارگیری نکات حفاظت و ایمنی، بکارگیری مواد و مصالح مشبک کاری، طراحی مشبک، بکارگیری ابزار دستی و دستی برقی درودگری، اتصال قطعات مشبک، بکارگیری ماشین های عمومی درودگری، انتقال طرح مشبک بر روی چوب، تخته سه لایی فلز، برشکاری با کمان اره، مونتاژ و نصب قطعات بوسیله چسب و انواع یراق، پرداخت و رنگ کاری مشبک، ساخت پروژه مشبک و بازاریابی اینترنتی رادر بر داشته و با مشاغل معرق کار چوب، منبت کار، منبت معرق کار و خاتم کار در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): مشبک کار چوب از مشاغل وابسته به حرفه های صنایع چوب می باشد که فرد ضمن کسب مهارت های لازم در طراحی و ساخت کارهای مشبک می تواند نسبت به راه اندازی کسب و کار و فروش محصولات خود در بازار اقدام نماید.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Reticulated wood Artist


بدون دیدگاه