تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات مشبک کار فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
21,700 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 110 سوال
کد محصول : FH168 کد استاندارد : 731720190170001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 3.11Mb
محصول سوالات آزمون ادواری مشبک کار حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل مشبک کار با کد استاندارد ۷۳۱۷۲۰۱۹۰۱۷۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۱۱۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان مشبک کار با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی مشبک کار فنی و حرفه ای به تعداد 110 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان کتاب مشبک کار:

کتاب مشبک کار

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش مشبک کار:

استاندارد آموزش مشبک کار

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل مشبک کار

شرح استاندارد آموزش شغل:

مشبک کار شغلی است در حوزه صنایع چوب که وظایف بکارگیری نکات حفاظت و ایمنی، بکارگیری مواد و مصالح مشبک کاری، طراحی مشبک، بکارگیری ابزار دستی و دستی برقی درودگری، اتصال قطعات مشبک، بکارگیری ماشین های عمومی درودگری، انتقال طرح مشبک بر روی چوب، تخته سه لایی فلز، برشکاری با کمان اره، مونتاژ و نصب قطعات بوسیله چسب و انواع یراق، پرداخت و رنگ کاری مشبک، ساخت پروژه مشبک و بازاریابی اینترنتی رادر بر داشته و با مشاغل معرق کار چوب، منبت کار، منبت معرق کار و خاتم کار در ارتباط می باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

مشبک کار چوب از مشاغل وابسته به حرفه های صنایع چوب می باشد که فرد ضمن کسب مهارت های لازم در طراحی و ساخت کارهای مشبک می تواند نسبت به راه اندازی کسب و کار و فروش محصولات خود در بازار اقدام نماید.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Reticulated wood Artist