تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات) فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 110 سوال
کد محصول : FH132 کد استاندارد : 325730470060321
محتوای فایل : zip حجم فایل : 3.22Mb
محصول سوالات آزمون ادواری بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات) حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات) با کد استاندارد ۳۲۵۷۳۰۴۷۰۰۶۰۳۲۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۱۱۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات) با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات) فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه  با کد استاندارد 3257/47/001/1

2 - اصل سوالات آزمون کتبی بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات) فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه با کد استاندارد 3257/47/054/1

3 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات) فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات):

سوالات بهداشت در محیط کار

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات):

استاندارد آموزش بهداشت در محیط کار

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار (بخش خدمات)

شرح استاندارد آموزش شغل:

بکارگیری الزامات بهداشت و ایمنی در محیط کار شایستگی است در حوزه بهداشت و ایمنی که شخص پس از گذراندن این دوره قادر به اجرا و پیاده سازی استانداردها و آیین نامه های ایمنی و بهداشت در محیط کار و همچنین قادر به شناسایی عوامل آسیب رسان و بیماری زا و پیشگیری از ابتلا به بیماری های شغلی با رعایت اصول بهداشت و ایمنی خواهد بود. شخص توانایی مقابله با آسیب های شغلی و عکس العمل در برابر حوادثی چون آتش سوزی و زلزله و توانایی انجام اقدامات اولیه در هنگام شرایط اضطراری را کسب خواهد نمود و با استانداردهای شایستگی از قبیل مسئول ارزیاب ریسک، مسئول MS-HSE و مسئول بهداشت کار در ارتباط میباشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

شایستگی است در حوزه بهداشت و ایمنی که شخص مسلط به اجرای استانداردهای ایمنی و بهداشت در محیط کار و شناسایی عوامل آسیب رسان و بیماری زا و پیشگیری از ابتلا به بیماری های شغلی خواهد شد و همچنین شخص توانایی مقابله با آسیب های شغلی و عکس العمل در برابر حوادث طبیعی و انسان ساخت و توانایی انجام اقدامات اولیه در هنگام شرایط اضطراری را کسب خواهد نمود.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Health & Safety at Workplace OHSAS 18001