دانلود رایگان سوالات نقاش پیشرفته فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات نقاش پیشرفته فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۵۲,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
368 سوال
کد استاندارد
731620830540001
کد محصول
FH112
تعداد صفحات
45
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل نقاش پیشرفته با کد استاندارد 731620830540001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 368 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان نقاش پیشرفته با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی نقاش پیشرفته فنی و حرفه ای به تعداد 268 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 73162083540001

2- اصل سوالات آزمون کتبی نقاش پیشرفته فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1396/09/03 با کد استاندارد 1-080-83-2651

3- اصل سوالات آزمون کتبی نقاش پیشرفته فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1395/08/28 با کد استاندارد 1/61/33/1/2

4- اصل سوالات آزمون کتبی نقاش درجه 2 فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات نقاش پیشرفته:

سوالات نقاش پیشرفته

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش نقاش پیشرفته:

استاندارد آموزش نقاش پیشرفته

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل نقاش پیشرفته

شرح استاندارد آموزش شغل: نقاش پیشرفته شغلی از گروه هنرهای تجسمی می باشد و شامل شایستگی های کار با ابزار رنگ و انواع رنگهای نقاشی روغنی، آبرنگ و پاستل گچی، اجرای منظره رنگ روغن روی بوم به سبک طبیعت گرا، رئالیسم وامپرسیونیسم، اجرای طرحهای منظره، گل و طبیعت بیجان و چهره با تکنیک آبرنگ و پاستل می باشد. این شغل با نمایشگاه های طراحی و نقاشی، نمایشگاه ها و مراکز عرضه هنرهای تجسمی، جشنواره ها و مسابقات هنری در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): نقاش پیشرفته انواع منظره را به تکنیک رنگ روغن به سبک رئالیسم و امپرسیونیسم، انواع منظره، ترکیب بندی گل، اشیاء و طبیعت بیجان و چهره را با تکنیک آبرنگ و پاستل گچی روی انواع زمینه ها اجرا می کند.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Advance Painting - Oil painting - watercolor painting - soft pastel painting

جهت آشنایی بهتر با نقاش پیشرفته و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با نقاش پیشرفته


بدون دیدگاه