تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات نقاش پیشرفته فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 338 سوال
کد محصول : FH112 کد استاندارد : 731620830540001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 2.01Mb
محصول سوالات آزمون ادواری نقاش پیشرفته حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل نقاش پیشرفته با کد استاندارد ۷۳۱۶۲۰۸۳۰۵۴۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۳۳۸ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان نقاش پیشرفته با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی نقاش پیشرفته فنی و حرفه ای به تعداد 268 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 73162083540001

2 - اصل سوالات آزمون کتبی نقاش پیشرفته فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/09/03 با کد استاندارد 1-080-83-2651

3 - اصل سوالات آزمون کتبی نقاش پیشرفته فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1395/08/28 با کد استاندارد 1/61/33/1/2

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات نقاش پیشرفته:

سوالات نقاش پیشرفته

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش نقاش پیشرفته:

استاندارد آموزش نقاش پیشرفته 

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل نقاش پیشرفته

شرح استاندارد آموزش شغل:

نقاش پیشرفته شغلی از گروه هنرهای تجسمی می باشد و شامل شایستگی های کار با ابزار رنگ و انواع رنگهای نقاشی روغنی، آبرنگ و پاستل گچی، اجرای منظره رنگ روغن روی بوم به سبک طبیعت گرا، رئالیسم وامپرسیونیسم، اجرای طرحهای منظره، گل و طبیعت بیجان و چهره با تکنیک آبرنگ و پاستل می باشد. این شغل با نمایشگاه های طراحی و نقاشی، نمایشگاه ها و مراکز عرضه هنرهای تجسمی، جشنواره ها و مسابقات هنری در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

نقاش پیشرفته انواع منظره را به تکنیک رنگ روغن به سبک رئالیسم و امپرسیونیسم، انواع منظره، ترکیب بندی گل، اشیاء و طبیعت بیجان و چهره را با تکنیک آبرنگ و پاستل گچی روی انواع زمینه ها اجرا می کند.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Advance Painting - Oil painting - watercolor painting - soft pastel painting