تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

آخرین اخبار استخدامی پتروشیمی ها و پالایشگاه ها ۱۴۰۱

آزمون استخدامی شرکت‌های پتروشیمی منطقه عسلویه (۸ بهمن ۱۴۰۱)

راهنمای آزمون استخدامی شرکت‌های پتروشیمی منطقه عسلویه «آپادانا، پارس، هنگام و مبین انرژی»

با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولید محصولات پتروشیمی و کمک به خودکفایی ایران اسلامی، شرکت های پتروشیمی آپادانا، پارس، مبین و هنگام، واقع در استان بوشهر، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه)، در نظر دارد، به منظور تامین و تکمیل نیازمندی های نیروی انسانی در حوزه های مورد نظر، از بین متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در آزمون های کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه تخصصی- رفتاری و اخذ نتایج معاینات پزشکی«طب کار» (برای متقاضیان مشاغل ایمنی و آتش نشانی علاوه بر موارد ذکر شده، ارزیابی آمادگی جسمانی برگرفته شده از استاندارد NFPA) مطابق با قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی (مقررات اداره کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارس(عسلویه)/ ماهشهر) و سایر شرایط ذکر شده در این آگهی و دفترچه راهنما، دعوت به همکاری نماید.

ثبت نام از روز شنبه ساعت ۱۵ شروع خواهد شد

کاربر گرامی در نظر داشته باشید نوشته زیر تنها بخشی از شرایط استخدامی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس میباشد. شما میتوانید جهت کسب آگاهی بیشتر، از طریق لینک زیر نسبت به دانلود دفترچه راهنمای استخدامی این شرکت اقدام نمایید:

 

زمان بندی ثبت نام و برگزاری آزمون

ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری و ویرایش اطلاعات: ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ تا ۱۴۰۱/۱۱/۲۴
مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه: ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ تا ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
برگزاری آزمون کتبی: ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ یا ۱۴۰۱/۱۲/۰۵

 

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

سوالات استخدامی صنایع پتروشیمی خلیج فارس

 


اطلاعیه شروع ثبت نام آزمون استخدام شرکت پتروشیمی مارون (۲۴ دی ۱۴۰۱)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ با توجه به تعطیلی ادارات و دانشگاه‌ها در اکثر استان‌های کشور و به منظور برقراری شرایط مطلوب‌ تر، ثبت نام در آزمون روز یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ ساعت ۸:۰۰ آغاز خواهد شد.

 

تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از ۲۵/دی/۱۴۰۱
مهلت ثبت نام: تا ۱۵/بهمن/۱۴۰۱
دریافت کارت آزمون: ۲۳ الی ۲۵/بهمن/۱۴۰۱
زمان برگزاری آزمون: ۲۷ و ۲۸/بهمن/۱۴۰۱

 

مواد آزمون استخدامی پتروشیمی مارون

مواد آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) بر اساس توضیحات ارایه شده در زیر میباشد:
مواد آزمون کتبی عمومی
مواد آزمون کتبی عمومی برای هریک از گروه‌های شغلی به شرح زیر میباشد:
– زبان و ادبیات فارسی (ضریب ۱)
– مهارت های هفت گانه فناوری اطلاعات (ICDL) (ضریب ۱/۵)
– زبان انگلیسی عمومی (ضریب ۱)
– هوش و توانمندی های ذهنی (ضریب ۲)

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط استخدامی شرکت پتروشیمی مارون میتوانید از طریق لینک زیر نسبت به دانلود دفترچه راهنمای استخدامی این شرکت اقدام نمایید:

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی شرکت پتروشیمی مارون و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

سوالات استخدامی پتروشیمی مارون


آگهی ۱۷ آذر ۱۴۰۱ (استخدام شرکت پتروشیمی تبریز)
با استعانت از خداوند متعال شرکت پتروشیمی تبریز در نظر دارد بمنظور پیشبرد اهداف طرحهای توسعه ای، کمبود نیروی انسانی مورد نیاز خود در سمتهای بهره برداری، نگهداری و تعمیرات، خدمات فنی و مهندسی، مدیریت مالی و بازرگانی و… را از بین متقاضیان واجد شرایط مرد/زن در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی و روانشناختی، مصاحبه عمومی، فنی و معاینات طب صنعتی و گزینش) و با انعقاد قرارداد مدت موقت طبق قانون کار/ تامین اجتماعی و بصورت مقیم و شاغل تمام وقت جذب نماید.
مهلت ثبت نام تا ۳۰ آذر ۱۴۰۱ می باشد.

 

تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا ۳۰ آذر ۱۴۰۱
دریافت کارت آزمون: ۰۵ الی ۰۸ دی ۱۴۰۱
زمان برگزاری آزمون: ۰۸ یا ۰۹ دی ۱۴۰۱

 

کاربر گرامی متن نوشته شده تنها بخشی از اطلاعیه دعوت به همکاری شرکت پتروشیمی تبریز میباشد. جهت بررسی کامل اطلاعیه شرکت پتروشیمی تبریزمیتوانید دفترچه را از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

دفترچه راهنمای استخدامی ۱۴۰۱

 

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی پتروشیمی تبریز و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

سوالات استخدامی پتروشیمی تبریز


آگهی ۲۵ ابان ۱۴۰۱ (پتروشیمی شازند)
شرکت پتروشیمی شازند در نظر دارد تعدادی نیروی انسانی توانمند فارغ التحصیل رشته های حسابداری و مرتبط جهت به کارگیری در دفتر مرکزی تهران که دارای شرایط ذکر شده در اطلاعیه باشند، از طریق مصاحبه فنی و تخصصی جذب نماید.

 

کاربر گرامی متن نوشته شده تنها بخشی از اطلاعیه دعوت به همکاری شرکت پتروشیمی شازند میباشد. جهت بررسی کامل اطلاعیه شرکت پتروشیمی شازند میتوانید دفترچه را از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

اطلاعیه دعوت به همکاری ۱۴۰۱

 

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی پتروشیمی شازند و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

سوالات استخدامی پتروشیمی شازند

 


آگهی ۱ خرداد ۱۴۰۱ (پتروشیمی شازند)
با استعانت از خداوند متعال و در راستای مسئولیت های اجتماعی و با هدف کمک به ایجاد اشتغال پایدار، بر اساس ضوابط، مقررات و آئین نامه استخدامی،شرکت پتروشیمی شازند در نظر دارد از بین داوطلبان واجد شرایط، تعدادی نیروی انسانی در مقطع دیپلم و کاردانی بومی شهرستان شازند و مقطع کارشناسی بومی استان مرکزی پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی و همچنین طی کردن مراحل مصاحبه و معاینات پزشکی بدو استخدام جذب نماید.
مهلت ثبت نام تا ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ می باشد.

 

شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان
۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران.
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی.
تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم غیرپزشکی تا آخرین روز ثبت نام آزمون کتبی (۱۴۰۱/۰۳/۲۷) می باشد.
۴- تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله، طبق تائید پزشک معتمد شرکت خواهد بود.
۵- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، عدم اعتیاد، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
۶- شرایط سنی متقاضیان:

 

ردیف مقطع حداکثر سن
۱ کارشناسی ۳۰ سال تمام، متولدین ۱۳۷۱/۰۱/۰۱ به بعد
۲ کاردانی ۲۸ سال تمام، متولدین ۱۳۷۳/۰۱/۰۱ به بعد
۳ دیپلم ۲۷ سال تمام، متولدین ۱۳۷۴/۰۱/۰۱ به بعد

 

تبصره ۲ : حداکثر سن اعلام شده، با احتساب خدمت نظام وظیفه لحاظ گردیده است.
۷- حداقل معدل کل مورد قبول مطابق با جدول آگهی می باشد.
۸- در این آزمون، فارغ التحصیلان کلیه دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم مجاز به ثبت نام می‌باشند.
۹- چنانچه متقاضی در مقطع تحصیلی پایین تر از آخرین مدرک تحصیلی خود شرکت نماید، در صورت اثبات موضوع، در هر مرحله از آزمون و یا حین کار از ادامه همکاری با ایشان جلوگیری به عمل آمده و از افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. (به استثنای کارشناسی ارشد که می توانند در مقطع کارشناسی مرتبط شرکت نمایند)
۱۰- دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بدون ذکر کلمه‌ی معادل و ارزش استخدامی.
تبصره ۳ : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ (۱۴۰۱ /۰۳/۰۱) اولین روز ثبت نام باشد.
* ملاک تشخیص بومیت :محل تولد، صدور شناسنامه، یک مقطع تحصیلی تا مقطع دیپلم در مدارس شهرستان شازند جهت مقاطع دیپلم و کاردانی و جهت مقطع کارشناسی استان مرکزی و همچنین فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته شرکت پتروشیمی می باشد.
تبصره ۴ : تعدادی نیرو جهت واحد حراست از بین دیپلمه‌های متقاضی پس از احراز شاخص‌های شرکت پذیرفته خواهند شد.
تبصره ۵ : جهت شرکت کنندگان خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران، برابر با قانون مربوطه با کنترل مستندات ۱۵ امتیاز منظور خواهد شد.
تبصره ۶ : جهت متقاضیان بومی شهرستان شازند در گروه کارشناسی ۱۰ امتیاز منظور خواهد شد.
لازم به ذکر است مجموع امتیازهای فوق بیشتر از ۲۰ امتیاز محاسبه نخواهد شد.

 


آگهی ۲۷ دی ۱۴۰۰ (پتروشیمی بوشهر)
با استعانت از خداوند متعال، شرکت پتروشیمی بوشهر در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را برای زمان بهره برداری فاز ۲، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، کاردانی و کارشناسی طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی- مصاحبه علمی تخصصی و معاینات پزشکی)، مطابق قوانین کار و تامین اجتماعی و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جذب نماید.

اطلاعات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی بوشهر:

تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا ۱۰ بهمن ۱۴۰۰
دریافت کارت آزمون: ۱۸ بهمن ۱۴۰۰
زمان برگزاری آزمون: ۲۱ بهمن ۱۴۰۰

 


آگهی ۲۳ دی ۱۴۰۰ (پتروشیمی گچساران)
با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولید محصولات پتروشیمی و کمک به خودکفایی ایران اسلامی، شرکت‌ پتروشیمی گچساران، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان گچساران، در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین متقاضیان واجد شرایط سراسر کشور، پس از کسب موفقیت در آزمون‌های کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه تخصصی- رفتاری و اخذ نتایج معاینات پزشکی«طب کار» (برای متقاضیان مشاغل ایمنی و آتش‌نشانی علاوه بر موارد ذکر شده، آمادگی جسمانی داوطلب ارزیابی می‌گردد) مطابق با قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی و براساس شرایط ذکر شده در این آگهی و دفترچه راهنما دعوت به همکاری نماید.

 

اطلاعات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی گچساران:

تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از ۲۵ دی ۱۴۰۰
مهلت ثبت نام: تا  ۸ بهمن ۱۴۰۰
دریافت کارت آزمون: ۲۵ الی ۲۷ بهمن ۱۴۰۰
زمان برگزاری آزمون: ۲۸ یا ۲۹ بهمن ۱۴۰۰