معرفی محصولات مشاور (آموزش و پرورش) ایران عرضه

محصولات تخصصی مشاور (آموزش و پرورش)

مشاور یکی از مشاغل آزمون کیفیت بخشی آموزش و پرورش می باشد. محصول تهیه شده توسط تیم ایران عرضه برای حیطه تخصصی مشاور (آموزش و پرورش) به این حالت است که تمامی سوالات حیطه تخصصی به همراه پاسخ تشریحی در یک محصول تهیه و تالیف شده است.

علاوه بر محصول فوق، برای تک به تک دروس تخصصی این شغل محصولات به صورت مجزا نیز موجود میباشد.

محصول شب آزمون مشاور آموزش و پرورش (شبیه ساز آزمون)

تیم ایران عرضه جهت آمادگی بیشتر داوطلبان آزمون کیفیت بخشی آموزش و پرورش، بسته شب آزمون مشاور را تهیه و تالیف کرده است. این محصول هر سه حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی را شامل می شود همچنین این محصول بر اساس تعداد سوالات اعلام شده دفترچه آماده شده است که توسط داوطلبان می تواند به عنوان شبیه ساز آزمون مورد استفاده قرار گیرد.

محصولات عمومی و اختصاصی مشاور (آموزش و پرورش)

برای حیطه عمومی و اختصاصی مشاور (آموزش و پرورش) تمامی سوالات دو حیطه، در دو محصول گلچین و پکیج جامع به همراه پاسخ تشریحی تهیه و تالیف شده است. لازم به ذکر است تعداد سوالات محصول پکیج جامع نسبت به گلچین بیشتر می باشد.

محصولات عمومی مشاور (آموزش و پرورش)

در صورتی که صرفا نیاز به سوالات حیطه عمومی مشاور (آموزش و پرورش) داشته باشید، ایران عرضه برای این حیطه دو محصول گلچین و پکیج جامع موجود دارد که تمامی سوالات همراه با پاسخ تشریحی هستند.

اگر صرفا نیازمند یک درس از حیطه عمومی باشید، هر درس به صورت محصول مجزا قابلیت خرید دارد.

محصولات اختصاصی مشاور (آموزش و پرورش)

در صورتی که صرفا نیاز به سوالات حیطه اختصاصی مشاور (آموزش و پرورش) داشته باشید، ایران عرضه برای این حیطه دو محصول گلچین و پکیج جامع موجود دارد که تمامی سوالات به همراه پاسخ تشریحی می باشد.

اگر صرفا نیازمند یک درس از حیطه اختصاصی باشید، هر درس به صورت محصول مجزا قابلیت خرید دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا