تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله سیستم سلامت الکترونیک توزیع شده با واحدهای هوشمند خود مراقبتی – نشریه IEEE

عنوان فارسی: سیستم سلامت الکترونیک توزیع شده با واحدهای هوشمند خود مراقبتی
عنوان انگلیسی: Distributed e-Health System with Smart Self-care Units
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 17
سال انتشار : 2009 نشریه : آی تریپل ای - IEEE
فرمت مقاله انگلیسی : PDF فرمت ترجمه مقاله : ورد تایپ شده
کد محصول : 5316 رفرنس : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 772.38Kb
رشته های مرتبط با این مقاله: پزشکی، مهندسی پزشکی و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله: انفورماتیک پزشکی، هوش مصنوعی، مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک و بیوانفورماتیک
مجله: پنجمین کنفرانس بین المللی پردازش و ارتباطات کامپیوتر هوشمند
دانشگاه: گروه آمار و انفورماتیک
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر: ترجمه شده است
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر: ترجمه نشده است
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

1. مقدمه

2 سيستم توزيع شده سلامت الكترونيكي- الزامات عمومي

قابليت همكاري با قسمت هاي ديگر تركيبي(نحوي)

قابليت همكاري با قسمت هاي ديگر معنايي

قابليت همكاري با قسمت هاي ديگر HER،

3. ساختار سيستم توزيع شده سلامت الكترونيك CardioNet

4. واحد خود مراقبتي هوشمند-SSCU

5 مفهوم دستگاه مجازي و ميان افزار ارتباطي

6. پشتیبانی از تصمیم گیری های پزشکی

7. نتیجه گیری کلی

نمونه متن انگلیسی

Abstract

In order to assure remote monitoring of patients with chronic diseases and also to improve the responsiveness and quality of medical services a distributed eHealth system was designed. A key element of this system is the Smart Self-Care Unit (SSCU) that allows remote acquisition of medical data from patients treated or monitored at home. This unit is composed of a set of smart medical sensors and devices connected through a wireless network. The system assures mobility for the patients under observation and seamless transfer of medical data to the healthcare centers (hospitals, clinics, general practitioners, etc). The patients can interact remotely with medical personnel and may have access to medical services through a distributed, multiserverbased application. A number of autonomous medical applications (servers) deployed in every medical center cooperate in order to offer an integrated healthcare system. Medical information concerning patients enrolled in this system is exchanged between medical entities and self-care units. As part of this system a portal application offers a set of useful medical services such as: information about doctors, medical units and their services, secure storage of personal medical records, discussion forum for patients and doctors or statistical processing of recorded medical data.

نمونه متن ترجمه

چکیده

به منظور اطمینان از مانتیورینگ بیماران مبتلا به بیماری های قلبی و همچنین برای بهبود واکنش و کیفیت نسبت به خدمات دارویی یک سیستم سلامت e توزیع شده طراحی گردیده است. یک عنصر کلیدی از این سیستم واحد هوشمند خود مراقبتی SSCU است که اجازه فراگیری داده های پزشکی از بیماران درمان شده و یا مورد بررسی در منزل را فراهم می کند. این واحد متشکل از مجموعه ای از سنسور های پزشکی هوشمند و تمهیداتی است که از طریق یک شبکه بیسیم به یکدیگر متصل شده اند. این سیستم اطمینان می دهد که تحرک برای بیماران تحت مراقبت و انتقال یکپارچه داده های پزشکی به مراکز مراقبت های پزشکی ( بیمارستان ها، کلینیک ها ، مشاغل عمومی و ..... ) به چه صورت است. بیماران می توانند به صورت از راه دور با پرسنل پزشکی در تعامل بوده و ممکن است به خدمات دارویی از طریق یک اپلیکیشن چند سروری و توزیع شده دسترسی داشته باشند. یک تعداد از واحدهای کنترل داخلی اپلیکیشن های پزشکی ( سرور) در هر مرکز پزشکی به کار گرفته شده است که به منظور ارائه سیستم های مراقبت از سلامتی همکاری می کنند. اطلاعات دارویی در رابطه با بیماران در این سیستم ثبت شده است و بین نهاد های دارویی و واحد های خود مراقبتی تبادل شده است. به عنوان بخشی از این سیستم یک اپلیکیشن پورتال یک مجموعه از خدمات دارویی مفید را ارائه می دهد که نظیر: اطلاعاتی در رابطه با پزشکان؛ واحد ای دارویی و خدمات آنها؛ ذخیره سازی ایمن رکوردهای دارویی شخصی و میدان های مباحثاتی برای بیماران و پزشکان و یا پردازش آماری داده های دارویی ثبت شده است.