تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی معارف اسلامی اهل تسنن با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
36,000 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای پاسخنامه : دارای پاسخنامه تشریحی
تعداد سوالات ادوار گذشته : 15 سوال منبع سوالات : اصل سوالات ادوار گذشته
کد محصول : ES529
محتوای فایل : zip حجم فایل : 542.20Kb
این سوالات برای موفقیت در آزمونهای استخدامی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. برای تهیه سوالات استخدامی طبقه بندی شده به همراه پاسخنامه میتوانید محصول موجود را خریداری نمایید
توضیحات

آزمون های استخدامی دولتی دارای دو بخش عمومی و تخصصی بوده که بخش عمومی شامل ۷ درس میباشد و یکی از این دروس معارف اسلامی می باشد. در کشور جمهوری اسلامی ایران با توجه به احترام به سایر ادیان الهی، در آزمون های استخدامی بخش سوالات معارف اسلامی ویژه اهل تسنن نیز در نظر گرفته شده است که اهل تسنن میتوانند به این بخش از سوالات پاسخ دهند. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط  گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که دارای بخش معارف اسلامی ویژه اهل تسنن میباشند، مفید هست. سوالاتی که در این بسته گنجانده شده است به صورت جامع و مفید بوده و شما را قادر میسازد حتی با چند روز زمان نیز بتوانید تا جایی که میتوانید اطلاعات خود را در زمینه معارف اسلامی بهبود بخشید. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

دانلود رایگان فایل

دانلود رایگان اصل سوالات معارف اسلامی اهل سنت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز آموزش و پرورش در 12 مرداد 1402:

سوالات معارف  اهل تسنن دبیری 1402

دانلود رایگان سوالات استخدامی معارف اهل تسنن آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1402 به همراه پاسخ احتمالی کاربران:

سوالات معارف اهل سنت فراگیر 1402 

محتویات بسته فروشی

1- اصل دفترچه سوالات استخدامی معارف اهل تسنن 1402 شامل 15 سوال با پاسخنامه تشریحی

نکات

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.

– تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با محصولات قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.