دانلود رایگان سوالات استخدامی نیروگاه صبا دهلران با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی نیروگاه صبا دهلران با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی و تشریحی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
اصل سوالات استخدامی
نوع سوالات
چهار گزینه ای
وضعیت فایل
آماده دانلود
تعداد سوالات ادوار گذشته
388 سوال
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES400
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدام شرکت نیروگاه صبا دهلران نموده است، این مجموعه شامل 388 اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

تعداد 388 اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته

  • فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL

شامل 65 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

ریاضی و آمار مقدماتی

شامل 50 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش

شامل 60 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

معارف اسلامی

شامل 55 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

زبان انگلیسی عمومی

شامل 55 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی

شامل 58 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

هوش و توانمندی های عمومی

شامل 45 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

معرفی نیروگاه صبا دهلران

شرکت نیروگاه صبا دهلران (سهامی خاص غیر دولتی) در سال 1399 به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه صندوق های بازنشستگی، رفاه و پس انداز کارکنان صنعت نفت با سهامداری 100 درصدی شرکت سرمایه گزاری اهداف (در قالب گروه شرکت های تابان فردا) جهت تامین برق مورد نیاز کارخانه فرآوری گاز و گاز مایع NGL3100 در منطقه چشمه خوش تاسیس گردید. در ادامه با افزایش سرمایه گزاری های دولتی در میادین نفتی استان ایلام و شمال خوزستان مسؤولیت تامین برق مورد نیاز برخی از پروژه های شرکت ملی نفت ایران نیز در قالب قراردادهای خرید تضمینی برق به شرکت نیروگاه صبا دهلران واگذار گردید. در حال حاضر اين شرکت با سرمایه ای معادل ۳۵۰۰ ميليارد ريال به عنوان بازوی نیروگاهی شرکت سرمایه گزاری اهداف جهت تامین برق مورد نیاز پروژه های گروه در استان ایلام و در سطح کشور اقدام نموده است. بر اساس چشم انداز سالانه این شرکت، نیروگاه صبا دهلران در افق سال ۱۴۰۲، شرکتی است: غنی از ارزش برای ذینفعان به ویژه سهامداران، دانش محور و متخصص، یادگیرنده و منعطف، دوستدار محیط زیست و اجتماع ، سرمایه گذار، بهره بردار و مجری پروژه های نیروگاهی شرکت های گروه زیرمجموعه صندوق های بازنشستگی، رفاه و پس انداز کارکنان صنعت کشور با محوریت تامین تمامی انرژی الکتریکی مورد نیاز پروژه های مرتبط در استان ایلام

اخبار استخدام

خبر 11 مرداد 1401

با استعانت از خداوند متعال شرکت نیروگاه صبا دهلران در نظر دارد، بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی شرکت، از بین "متقاضیان ذکور(مرد)" واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی و دوره کارآموزی با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین (تامین اجتماعی) استخدام نمایند. مهلت ثبت نام تا 24 مرداد 1401 می باشد.

جهت کسب اطلاع بیشتر از شرایط استخدامی میتوانید دفترچه راهنمای ثبت نام را از لینک زیر دانلود و بررسی نمایید:

اخبار استخدام نیروگاه صبا دهلران


بدون دیدگاه