تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی حسابداری پیشرفته با پاسخنامه

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد سوالات طراحی شده : 215 سوال
پاسخنامه : دارای پاسخنامه تستی رشته : حسابداری
منبع سوالات : سوالات طراحی شده کد محصول : ES372
محتوای فایل : pdf حجم فایل : 0.96Mb
این بسته حاوی سوالات طراحی شده با موضوعات مشابه با آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های اخیر در سازمان های مهم می باشد.
توضیحات

یکی از دروس مهم رشته حسابداری درس حسابداری پیشرفته می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس حسابداری پیشرفته به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس حسابداری پیشرفته

215 نمونه سوال استخدامی حسابداری پیشرفته به همراه پاسخنامه تستی در 44 صفحه

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در بسته سوالات استخدامی حسابداری پیشرفته موجود می‌باشند.

– برای آشنایی با محصول قسمتی از سوالات را به صورت رایگان می توانید دانلود کرده و در صورت رضایت خریداری و دانلود نمائید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود شروع خواهد شد. همچنین، محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی درس حسابداری پیشرفته

حسابداري اطلاعات مالی کسب و کار شما را ثبت، سازماندهی و قابل درک می کند. شما می توانید این دانش را به عنوان ماشینی بزرگ تصور کنید که اطلاعات مالی به شکل خام در آن ثبت می شود.

حسابداری پیشرفته بر اساس جمع آوری داده ها و طبقه بندی پویای داده های حسابداری است. حسابداری پیشرفته اطلاعاتی فراهم میکند که مبتنی بر استفاده از طیف وسیعی از منابع سیستم بوده به طوری که می توان استراتژی های بازپرداخت جامع را توسعه داد. همچنین، می توان داده های حسابداری را بر روی دیسک ها، رابط های شبکه، دستگاه های مجازی، سیستم های فایل، پردازنده ها و حافظه جمع آوری کرد؛ و حسابداری پیشرفته نیز امکان می دهد تا این داده ها را روی اجراکننده سیستم، مشاهده کنیم. حسابداری پیشرفته همچنین آمار جدیدی از ابزارهای حسابداری قبلی فراهم می کند.

هدف رشته حسابداری

هدف از رشته حسابداری خدمت رسانی و کمک به شرکت ها در اتخاذ تصمیمات درست اقتصادی است که این مهم با آموزش های لازم به افراد برای جمع آوری، طبقه بندی، ثبت کردن و تهیه گزارش های مالی مطابق با معیارهای شرکت ها انجام می شود.

بازار کار رشته حسابداری

اشتغال در این رشته جزء آن دسته از مشاغلی است که بنابر نظر متخصصان، بازار کار خوبی دارد بطوری‌که آمارها نشان می دهد، درصد زیادی از فارغ التحصیلان آن توانسته اند در بازار کار، به عنوان حسابدار در انواع شاخه‌های آن، در موسسات دولتی و خصوصی مشغول به کار شوند.