دانلود رایگان سوالات استخدامی حسابداری مالی با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی حسابداری مالی با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
سوالات رایگان حسابداری مالی
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
سوالات طراحی شده
نوع سوالات
چهار گزینه ای
تعداد سوالات طراحی شده
290 سوال
رشته
حسابداری
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES367
جزئیات محصول

یکی از دروس مهم رشته حسابداری درس حسابداری مالی می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس حسابداری مالی به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات استخدامی حسابداری مالی به همراه پاسخنامه تستی شامل 245 سوال در 55 صفحه

2- نمونه سوالات استخدامی حسابداری مالی به همراه پاسخنامه تستی شامل 45 سوال در 15 صفحه

معرفی درس حسابداری مالی

حسابداری مالی (Financial Accounting) نام علمی است که در آن دیتاهای مربوط به فعالیت های مالی ثبات و گزارش می‌شود. البته این ثبت و گزارش همراه با تجزیه و تفسیر و تحلیل، دسته بندی، خلاصه کردن و نتیجه گیری نیز خواهد بود. این دانش به ما کمک می‌کند که نتیجه فعالیت های مالی را پردازش کرده و به همین علت است که به آن زبان تجارت گفته می‌شود. این نوع از حسابداری برای محسابه کردن اطلاعات مالی شرکت ها و بررسی جزئیات فعالیت های مالی و اقتصادی به کار می‌رود که ادامه کار یک شرکت بدون آن ممکن نیست. تمام تراکنش های مالی یک سازمان و تمام هزینه های آن از هزینه های حقوق کارکنان و مالیات و اجاره محل کسب، تا خرید تجهیزات جدید و متریال لازم و بدهکاران و طلبکاران و همچنین سود قسمت های مختلف سیستم در گزارشات حسابداران مالی ثبت می‌گردند.
آینده شغلی:
هنرجویان رشته حسابداری به هیچ عنوان نباید نگران بیکاری در آینده باشند؛ به ویژه اگر این رشته را در دانشگاه ادامه تحصیل دهند. فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند به عنوان تحویلدار، کارمند امور مالی، حسابدار و جمع‌دار اموال، کارپرداز، کمک‌حسابدار و حسابرس، مسئول رسیدگی و صدور اسناد، متصدی اعتبارات حسابدار مالی، کارمند امور مالیاتی و با ادامه تحصیل در سطوح بالاتر در مشاغلی همچون مدیریت مالی شرکت‌ها، بانکداری تجاری و سرمایه‌گذاری، مالیه عمومی و مدیریت دارایی‌های واقعی، مدیر بخش‌های مختلف بانک‌های دولتی و خصوصی و... مشغول به کار شوند.
اجزای اصلی حسابداری مالی

  • دارایی ها
  • بدهی ها
  • سرمایه

بدون دیدگاه