دانلود رایگان سوالات استخدامی مدیریت رفتار سازمانی با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی مدیریت رفتار سازمانی با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
سوالات رایگان رفتار سازمانی
پاسخنامه
بخشی دارای پاسخنامه تستی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
اصل سوالات و سوالات طراحی شده
نوع سوالات
چهار گزینه ای
آزمونهای ادوار گذشته
1 آزمون
تعداد سوالات ادوار گذشته
10 سوال
تعداد سوالات طراحی شده
332 سوال
رشته
مدیریت
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES339
جزئیات محصول

یکی از دروس مهم مدیریت درس مدیریت رفتار سازمانی می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط  گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس مدیریت رفتار سازمانی به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- اصل سوالات مدیریت رفتار سازمانی آزمون استخدامی قوه قضاییه (متصدی امور دفتری)

  • شامل 10 سوال تستی آزمون استخدامی سال 1400 بدون پاسخنامه

2- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس مدیریت رفتار سازمانی

  • 252 نمونه سوال استخدامی مدیریت رفتار سازمانی به همراه پاسخنامه تستی در 48 صفحه
  • 80 نمونه سوال استخدامی مدیریت رفتار سازمانی به همراه پاسخنامه تستی در 10 صفحه
معرفی درس مدیریت رفتار سازمانی

شاید بتوان مدیریت رفتار سازمانی یا Organizational Behavior را یکی از کلیدی‌ترین و زیر‌بنایی‌ترین مباحث در مدیریت دانست. مبحث مدیریت رفتار سازمانی با به‌کارگیری و استفاده از دانش‌های گوناگون، می‌کوشد مجموعه‌ای از مبانی اولیه رفتارشناسی فردی و سازمانی را به ما بیاموزد. مدیریت رفتار سازمانی یکی از مباحث پایه مدیریت است که سالهاست در بیشتر دوره‌های مدیریتی در سراسر جهان، آموزش داده می‌شود. قدیمی بودن و ریشه‌دار بودن مفهوم رفتار سازمانی، به آن معنی نیست که دانش مدیریت رفتار سازمانی هم تا همین حد، قدمت و سابقه دارد، از عمر رسمی این رشته، صرفاً چند دهه می‌گذرد. البته لازم به ذکر است که طی یک یا دو دهه‌ی اخیر، رفتار سازمانی به شکل ویژه‌ای مورد توجه قرار گرفته و اهمیت رفتار سازمانی را بیش از پیش به رسمیت شناخته‌اند. هدف اصلی دانش رفتار سازمانی توضیح و پیش‌بینی رفتارها در داخل یک سازمان است. سازمان‌ها با بررسی رفتار در سه سطح تاثیرگذاری متفاوت (سطح فردی، گروهی و سازمانی) می‌توانند عملکرد افراد در محیط کار را بهتر درک کنند و تعاملات بین کارمندان را بهبود ببخشند. این دانش همچنین با بهبود انگیزش، رهبری، ارتباط و فرهنگ سازمانی می‌تواند مزیت رقابتی برای سازمان ایجاد کند تا درنهایت تاثیر قابل توجهی بر درآمد کسب‌وکار داشته باشد دانش رفتار سازمانی، درک شما را نه تنها نسبت به کسب‌وکار و عملیات‌ها بلکه نسبت به عوامل بهبود دهنده سازمان‌ها افزایش می‌دهد. از آنجایی‌که رفتار سازمانی یک مبحث بین رشته‌ای است، می‌توان از آن در هر حوزه‌ای استفاده کرد.

OB نه تنها به کارکنان در درک بهتر خود کمک می‌کند، بلکه نقشه راه را برای مدیران برای بهبود همه جنبه‌های سازمان خود ارائه می‌دهد:

  • بهبود عملکرد شغلی
  • افزایش رضایت شغلی
  • ترویج نوآوری
  • تشویق مدیر و رهبر تیم
  • بهبود خدمات به مشتریان
  • تشویق و ترویج رفتارهای اخلاقی
  • ایجاد محیط کاری مثبت

بدون دیدگاه