تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی مدیریت رفتار سازمانی با پاسخنامه

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد سوالات طراحی شده : 332 سوال
پاسخنامه : دارای پاسخنامه تستی رشته : مدیریت
منبع سوالات : سوالات طراحی شده کد محصول : ES339
محتوای فایل : rar حجم فایل : 918.95Kb
این بسته حاوی سوالات طراحی شده با موضوعات مشابه با آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های اخیر در سازمان های مهم می باشد.
توضیحات

یکی از دروس مهم مدیریت درس مدیریت رفتار سازمانی می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط  گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس مدیریت رفتار سازمانی به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس مدیریت رفتار سازمانی

332 نمونه سوال استخدامی مدیریت رفتار سازمانی به همراه پاسخنامه تستی در 48 صفحه

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در بسته سوالات استخدامی مدیریت رفتار سازمانی موجود می‌باشند.

– برای آشنایی با محصول قسمتی از سوالات را به صورت رایگان می توانید دانلود کرده و در صورت رضایت خریداری و دانلود نمائید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود شروع خواهد شد. همچنین، محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی درس مدیریت رفتار سازمانی

شاید بتوان مدیریت رفتار سازمانی یا Organizational Behavior را یکی از کلیدی‌ترین و زیر‌بنایی‌ترین مباحث در مدیریت دانست. مبحث مدیریت رفتار سازمانی با به‌کارگیری و استفاده از دانش‌های گوناگون، می‌کوشد مجموعه‌ای از مبانی اولیه رفتارشناسی فردی و سازمانی را به ما بیاموزد.

مدیریت رفتار سازمانی یکی از مباحث پایه مدیریت است که سالهاست در بیشتر دوره‌های مدیریتی در سراسر جهان، آموزش داده می‌شود. قدیمی بودن و ریشه‌دار بودن مفهوم رفتار سازمانی، به آن معنی نیست که دانش مدیریت رفتار سازمانی هم تا همین حد، قدمت و سابقه دارد، از عمر رسمی این رشته، صرفاً چند دهه می‌گذرد. البته لازم به ذکر است که طی یک یا دو دهه‌ی اخیر، رفتار سازمانی به شکل ویژه‌ای مورد توجه قرار گرفته و اهمیت رفتار سازمانی را بیش از پیش به رسمیت شناخته‌اند.

هدف اصلی دانش رفتار سازمانی توضیح و پیش‌بینی رفتارها در داخل یک سازمان است. سازمان‌ها با بررسی رفتار در سه سطح تاثیرگذاری متفاوت (سطح فردی، گروهی و سازمانی) می‌توانند عملکرد افراد در محیط کار را بهتر درک کنند و تعاملات بین کارمندان را بهبود ببخشند. این دانش همچنین با بهبود انگیزش، رهبری، ارتباط و فرهنگ سازمانی می‌تواند مزیت رقابتی برای سازمان ایجاد کند تا درنهایت تاثیر قابل توجهی بر درآمد کسب‌وکار داشته باشد

دانش رفتار سازمانی، درک شما را نه تنها نسبت به کسب‌وکار و عملیات‌ها بلکه نسبت به عوامل بهبود دهنده سازمان‌ها افزایش می‌دهد. از آنجایی‌که رفتار سازمانی یک مبحث بین رشته‌ای است، می‌توان از آن در هر حوزه‌ای استفاده کرد.

OB نه تنها به کارکنان در درک بهتر خود کمک می‌کند، بلکه نقشه راه را برای مدیران برای بهبود همه جنبه‌های سازمان خود ارائه می‌دهد:

بهبود عملکرد شغلی

افزایش رضایت شغلی

ترویج نوآوری

تشویق مدیر و رهبر تیم

بهبود خدمات به مشتریان

تشویق و ترویج رفتارهای اخلاقی

ایجاد محیط کاری مثبت