تلفن: 04142273781

دانلود پاورپوینت کانکین جهش یافته جدید از castanea mollissima

قیمت خرید این کالا
14,800 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P4144
تعداد اسلایدها : 32 تعداد شکل، نمودار و جداول : 4
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 2.15Mb
عنوان کامل: کانکین کوتاه 1، یک جهش یافته جدید ازcastanea mollissima با مرگ برنامه ریزی شده سلول مرتبط با پرچم گل در طول تمایز
رشته های مربوط: کشاورزی
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

چکیده

مقدمه

مواد و روش ها

نتایج

بحث

بخشی از پاورپوینت

تجزیه و تحلیل نردبان DNA

ژنوم DNA از بافت های بخش دور کاتکین های SCK1 با استفاده از روش CTAB جداسازی می شوند. بافت های کاتکین را در مایع N2 بلافاصله پس از جمع آوری از گیاهان قرار می دهند و نمونه های منجمد شده در یک بافر استخراجی که محتوی 2 درصد CTAB، 100 میلی مولار Tris-HCL و 20 میلی مولار EDTA و 4 را میل یمولار Nacl است هموژنیزه می کنند و در دمای 65 درجه سانتی گراد برای حجم های کلروفروم 1 ساعت، کلروفروم: ایروامیل (1: 24) افزوده می شوند.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.