تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت اثر دارایی نامشهود بر ارزش بازار شرکت: تحلیل مقایسه ای و تطبیقی در شرکت لیست شده در آمریکای لاتین و آمریکا

قیمت خرید این کالا
6,700 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P4198
تعداد اسلایدها : 43 تعداد شکل، نمودار و جداول : 9
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 807.93Kb
عنوان کامل: تاثیر دارایی های نامشهود بر ارزش بازار شرکت: تحلیل مقایسه ای و تطبیقی در شرکت های لیست شده در آمریکای لاتین و آمریکا
رشته های مربوط: مدیریت و اقتصاد
گرایشهای مربوط: مالی، مدیریت مالی و بازاریابی
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

مقدمه

پیشینه

روش تحقیق

نتایج

نتیجه گیری

بخشی از پاورپوینت

متغیرها

برای مطالعه ارتباط منفی بین دارایی های نامشهود به ثبت رسیده و ارزش بازار شرکت، از مدلسازی رگرسیون با درجه نامشهودی (GI) به عنوان متغیر وابسته استفاده کردیم. در اینجا پروکسی به نام نسبتIROAI ارائه گردید که بازده غیر عادی ناشی از کمبود دارایی های نامشهود را نشان می دهد که ثبت آنها محدود می باشد. از متغیرهای بنیادگرای مالی نیز به عنوان متغیرهای توضیحی برای تقویت معادله و کاهش تاثیر انتظارات و امیدهای بازار برIROAI استفاده گردید.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.