تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

سوالات تخصصی شرکت نفت رشته شیمی طراحی فرآیندها

قیمت خرید این کالا
6,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای پاسخنامه : بخشی از سوالات پاسخنامه دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 2.08Mb
سوالات تخصصی این بسته: طراحی فرآیند های صنایع نفت، مهندسی فرآیند پالایش، پدیده های انتقال، مهندسی فرآیندهای جداسازی
جزوات این بسته: مبانی کامپیوتر
این نمونه سوالات به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آشنایی با آزمون استخدامی نفت در رشته کارشناسی ارشد شیمی نموده است، که این مجموعه حاوی عین سوالات کارشناسی ارشد شیمی سالهای قبل برگزار شده در آزمون استخدامی شرکت نفت میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

دفترچه سوالات استخدامی شرکت نفت-شیمی ( طراحی فرآیندها): این مجموعه شامل دفترچه آزمون عمومی و تخصصی رشته شغلی مهندسی شیمی در مقطع کارشناسی ارشد شرکت نفت در سال ۱۳۸۳ می باشد. مزیتی که خرید این مجموعه از فروشگاه ایران عرضه برای مشتریان خود دارد تکیه محتوای سوالات بر آزمون های قبل شرکت نفت و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفت و گاز و عدم استفاده از هر گونه سوالات تألیفی و گردآوری شده می باشد.

محتویات بسته

۱- دفترچه سوالات رشته مهندسی شیمی در آزمون استخدامی شرکت نفت در سال ۱۳۸۸ و در مقطع کارشناسی ارشد شامل ۹۰ سوال درس مهندسی برق قدرت (بدون پاسخنامه)

– ۳۰ سوال دروس عمومی

– ۶۰ سوال دروس تخصصی (طراحی فرآیند های صنایع نفت، مهندسی فرآیند پالایش، پدیده های انتقال، مهندسی فرآیندهای جداسازی)

۲- جزوه سوالات استخدامی کامپیوتر شرکت نفت برگزار شده در سال های ۱۳۸۲، ۸۳، ۸۴، و ۸۵ شامل ۱۲۷ سوال درس مبانی کامپیوتر (+ پاسخنامه)

نکات

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.

– تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با محصولات قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.