تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله گیرنده پویش آر.اف بر اساس فوتونیک در جنگ افزارهای الکترونیکی – نشریه IEEE

عنوان فارسی: گیرنده پویش آر.اف بر اساس فوتونیک در جنگ افزارهای الکترونیکی
عنوان انگلیسی: An RF Scanning Receiver based on Photonics for Electronic Warfare Applications
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 10
سال انتشار : 2015 نشریه : آی تریپل ای - IEEE
فرمت مقاله انگلیسی : PDF فرمت ترجمه مقاله : ورد تایپ شده
کد محصول : 8003 رفرنس : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.53Mb
رشته های مرتبط با این مقاله: مهندسی برق و فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله: اینترنت و شبکه های گسترده، رایانش امن، مخابرات امن و رمزنگاری، شبکه های مخابراتی، مهندسی کنترل، ابزار دقیق و مهندسی الکترونیک
مجله: کنفرانس رادار - Radar Conference
دانشگاه: رم، ایتالیا
کلمات کلیدی: اقدامات پشتیبانی الکترونیکی، فوتونیک ریزموج، لیزرهای حالت قفلی، فیلتر نوری قابل تنظیم
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: ترجمه شده است
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: ترجمه شده است
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

1-مقدمه

2-اصل عملیات

3. مطالعه شبیه سازی

4.نظرات و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی

Abstract

We present the design and simulative results of an innovative RF receiver based on photonic techniques that quickly scans the RF band of interest in warfare applications, avoiding the spectrum channelization and thus reducing the receiver SWaP. The scheme is based on a stable mode-locked laser and a specifically designed tunable optical filter, and it simultaneously samples, filters, and down-converts the detected spectrum. The analysis confirms the scheme capability for detecting signals beyond 18GHz, with instantaneous bandwidth >1GHz and dynamic range >40dB. The scheme implementation with integrated photonics technologies will ensure fast scanning (filter repositioning in <100ns), high environmental stability, and reduced SWaP, meeting the increasingly stringent requirements of electronic warfare applications.

نمونه متن ترجمه

چکیده

طراحی و نتایج شبیه سازی گیرنده آر.اف نوآور را بر اساس فنون فوتون مطرح می کنیم که به طور سریع باند آر.اف مد نظر در ابزارهای جنگی را پویش می کند و از کانال بندی طیفی اجتناب می ورزد و به موجب آن اندازه، وزن و توان مصرفی گیرنده را کاهش می دهد. این طرح بر اساس لیزر پایدار قفل در حالت بوده و فیلتر نوری قابل تنظیم با طراحی ویژه بوده و به طور همزمان نمونه برداری کرده، فیلتر نموده و طیف تشخیص داده شده را به سمت پایین تبدیل می کند.  این تحلیل قابلیت طرح تشخیص سیگنال ها را فراتر از 18 گیگاهرتز را با پهنای باند آنی بیشتر از یک گیگا هرتزو دامنه پویا بیشتر از 40dB تایید می کند. پیاده سازی این طرح با فناوری های فوتون یکپارچه از پویش سریع (موقعیت بندی مجدد فیلتر در کمتر از 100 نانوثانیه)، پایداری محیطی بالا و اندازه، وزن و نیرو کاهش یافته اطمینان می دهد که به طور فزاینده شرایط جدی ابزارهای جنگی الکترونیک را دارا می باشد.