دانلود پاورپوینت رسانه های اجتماعی برای برنامه ریزی مشارکتی

دانلود پاورپوینت رسانه های اجتماعی برای برنامه ریزی مشارکتی
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12479
تعداد اسلایدها
17
عنوان کامل مقاله
رسانه های اجتماعی برای برنامه ریزی مشارکتی: گونه شناسی عملکردها و چالش های پشتیبانی
رشته های مربوط
مهندسی فناوری اطلاعات - شهرسازی
گرایشهای مربوط
اینترنت و شبکه های گسترده، مدیریت شهری، سیستم های چند رسانه ای
فهرست
فصل 1- مقدمه
فصل 2- مناقشات پیرامون برنامه ریزی مشارکتی
فصل 3- عملکردهای پشتیبانی رسانه های اجتماعی
فصل 3- بخش ۱- به اشتراک گذاشتن اطلاعات
فصل 3- بخش ۲- شبکه سازی اجتماعی
فصل 3 –بخش 3 – مشارکت شهروندی
فصل 3- بخش 4- ارتباطات
فصل 4- چالش ها
فصل 5- بحث و نتیجه گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

مناقشات پیرامون برنامه ریزی مشارکتی
نظریه ی عقلانیت مشارکتی شامل سه شرط، یعنی تنوع علایق، وابستگی متقابل علایق و گفتگوی معتبر می باشد. فرض رویکرد ارتباطاتی به برنامه‌ریزی مشارکتی بر این است که شرکت ‌کنندگان به طور مساوی حق سؤال کردن، اعتراض و پیشنهاد دادن دارند و نیز بحث‌ های صمیمانه، قابل درک و دقیق (ارتباطات عقلانی) در حوزه عمومی وجود دارند. راهکارهای برنامه‌ ریزی مشارکتی، به شهروندان بعنوان کنش گران نقش مهم می دهد که می توانند به استدلال ‌ها کمک می‌کنند و بر دولت فشار بیاورند تا پاسخگوتر عمل کند. این رویکرد ها اغلب در سطح محله ها توسعه پیدا می کنند. معایب رویکرد ارتباطی نادیده گرفتن روابط قدرت در فرآیندهای اجماع و "عقلانیت های متعارض" است. بنابراین، نقش احتمالی مجادله (آگونیسم) برای جایگزین کردن عقلانیت ارتباطاتی در برنامه ریزی مشارکتی توسط محققان بررسی شد. در رویکرد آگونیستیک درگیری و تعارض ‌ها تصدیق می شوند می‌کند و یک امر ضروری برای عملکرد سیاستمداران است که خصومت (آنتاگونیسم) را به آگونیسم (مجادله) تبدیل می‌کند و در آن مخالفان نه دشمن، بلکه فقط مخالف هستند. هدف رویکرد آگونیستیک به برنامه ریزی مشارکتی این است که اثرها و پیامدهای کثرت گرایی را با فرم های متعدد حالات و ارتباطات تایید کند.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه