تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی سوالات عمومی آزمون استخدامی برای موبایل اندروید

نوع سوالات : چهار گزینه ای پاسخنامه : دارد
محتوای فایل : apk حجم فایل : 1Mb
سوالات عمومی این بسته: دانش کامپیوتر، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی، هوش، معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی و زبان انگلیسی
دانلود رایگان کتاب اندروید: برای دانلود رایگان کتاب اندروید سوالات استخدامی روی دکمه قرمز کلیک نمایید
خرید کتاب استخدامی: برای خرید پستی کتاب استخدامی روی دکمه سبز کلیک نمایید
این نمونه سوالات به صورت رایگان و در تعداد محدود در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. برای تهیه سوالات استخدامی طبقه بندی شده به همراه پاسخنامه به دسته بندی یا جستجوی سایت مراجعه نمایید.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه سوالات عمومی آزمون استخدامی برای موبایل اندروید برای آمادگی در آزمونهای استخدامی سراسری نموده است، که این مجموعه شامل تستهای چهارگزنه ای آزمونهای استخدامی به همراه پاسخنامه سوالات قابل  نصب بر روی گوشی ها اندروید میباشد. این نسخه بر روی موبایلهای اندروید با ورژن ۲٫۲ به بالا قابل استفاده است.

محتویات بسته

- نمونه سوالات تستی دانش کامپیوتر  (+ پاسخنامه)

- نمونه سوالات تستی  اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی  (+ پاسخنامه)

- نمونه سوالات تستی هوش  (+ پاسخنامه)

- نمونه سوالات تستی معارف اسلامی  (+ پاسخنامه)

- نمونه سوالات تستی زبان و ادبیات فارسی  (+ پاسخنامه)

- نمونه سوالات تستی زبان انگلیسی (+ پاسخنامه)

نحوه نصب بر روی گوشی اندروید

فقط کافی است که یک برنامه مدیریت فایل مانند ES File Explorer را روی گوشی خود داشته باشید. ابتدا فایل apk یی که از این صفحه دانلود میکنید را در محلی مشخص روی حافظه موبایل خود کپی کنید. سپس برنامه مدیریت فایل را اجرا کنید و به محل فایل apk روی حافظه بروید. روی فایل کلیک کنید. پیغامی به شما نمایش داده می شود. روی گزینه Install کلیک کنید و منتظر شوید نصب برنامه کامل شود.

وقتی که پیغام Application installed را مشاهده کردید، می توانید با کلیک روی Open سریعا برنامه یا بازی نصب شده را اجرا کنید یا با کیلک روی Done نصب برنامه را تایید کنید و به محیط برنامه مدیریت فایل بازگردید.

در گوشی های منو فارسی، از منو قسمت فایلها (یا فایلهای شخصی) را باز کرده، به محل ذخیره فایل دانلود از سایت ایران عرضه بروید و روی فایل apk کلیک کنید تا نصب شود.

خرید پستی کتاب استخدامی

برای خرید کتاب سوالات استخدامی اینجا یا روی دکمه سبز کلیک نمایید.

برای دانلود رایگان کتاب اندروید سوالات استخدامی روی دکمه قرمز کلیک نمایید.