تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله نفوذ خارجی، رقابت و ریسک اعتباری در صنعت بانکداری – نشریه الزویر

عنوان فارسی: نفوذ خارجی، رقابت و ریسک اعتباری در صنعت بانکداری
عنوان انگلیسی: Foreign penetration, competition, and credit risk in banking
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 21 (شامل 1 صفحه رفرنس انگلیسی)
سال انتشار : 2019 نشریه : الزویر - Elsevier
فرمت مقاله انگلیسی : PDF فرمت ترجمه مقاله : ورد تایپ شده و pdf
نوع مقاله : ISI نوع نگارش : مقالات پژوهشی (تحقیقاتی)
پایگاه : اسکوپوس نوع ارائه مقاله : ژورنال
شناسه ISSN مجله : 2214-8450 کد محصول : 10011
محتوای فایل : zip حجم فایل : 2.09Mb
رشته و گرایش های مرتبط با این مقاله: مدیریت، بانکداری، مدیریت مالی، مهندسی مالی و ریسک
مجله: بررسی بورس استانبول - Borsa Istanbul Review
دانشگاه: دانشکده اقتصاد و تجارت ، دانشگاه هالو اولئو ، کندری ، اندونزی
کلمات کلیدی: نفوذ بانک های خارجی، رقابت بانکی، ریسک اعتباری
کلمات کلیدی انگلیسی: Foreign bank penetration - Bank competition - Credit risk
وضعیت ترجمه عناوین جداول: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه متون داخل جداول: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه منابع داخل متن: ترجمه شده است ✓
وضعیت فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه: به صورت عکس، درج شده است ✓
بیس: است ✓
مدل مفهومی: ندارد ☓
پرسشنامه: ندارد ☓
متغیر: دارد ✓
رفرنس: دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
رفرنس در ترجمه: در داخل متن و انتهای مقاله درج شده است
doi یا شناسه دیجیتال: https://doi.org/10.1016/j.bir.2019.05.003
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

1. معرفی

2. ادبیات موضوعی

3. داده ، متغیرها و متودولوژی

4. نتایج تجربی

5. نتیجه گیری

منابع

نمونه متن انگلیسی

Abstract

This paper reveals that foreign penetration in terms of assets and branches exhibits different impacts on credit risk in banking. In general, a higher share of foreign banks’ total assets exacerbates nonperforming loans, but the increased number of foreign banks diminishes credit risk. Moreover, the role of foreign banks in mitigating credit risk is conditional on the measure of bank competition and country income status. A higher share of foreign bank branches can diminish nonperforming loans after bank concentration, not bank market power, exceeds a certain level. These findings are more pronounced for emerging markets. In addition, higher bank credit risk due to foreign penetration and bank competition can partly be explained by the loss-leader hypothesis coming from higher bank noninterest income. Providing incentives for the banking industry to avoid cross-selling strategies in boosting noninterest income is necessary due to changes in foreign penetration and competition in banking.

نمونه متن ترجمه

چکیده

نفوذ خارجی در صنعت بانکداری، از لحاظ میزان دارایی ها و شعب بانکی، تاثیرات متفاوتی بر ریسک اعتباری دارد و در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته ایم. به طور کلی، سهم گسترده ای از دارایی های کلی که مربوط به بانک های خارجی می باشند، سبب افزایش وام های ناکارآمد ( Non-performing Loans ) می شوند و این در حالی است که برخی از بانک های خارجی (نوعی از بانک است که موظف است مقررات کشور مربوطه و کشور میزبان را نیز رعایت کند) ریسک اعتباری را کاهش می دهند. بطور بیشتر، نقشی که بانک های خارجی درکاهش سهام دارند مشروط بر اندازه گیری میزان رقابت بانکی و وضعیت درآمد مربوط به کشور مورد نظر می باشد. بخش عمده ای از سهامی که مربوط به شعب بانک های خارجی می باشد، سبب این می شود که میزان وامهای ناکارآمد کاهش یابد و این قضیه زمانی اتفاق می افتد که میزان تمرکز بانکی و نه قدرت بازار بانکی فراتر از سطح معمول شود. این یافته ها در بازار های در حال ظهور به طور رسمی بیان شده اند. علاوه بر این می توانیم ریسک اعتباری بیشتر را که مربوط به بانک می باشد، به سبب نفوذ خارجی و رقابت بانکی و با توجه به فرضیه ی loss-leader (استراتژی قیمت گذاری است که در آن محصول با قیمتی زیر قیمت بازار خود به فروش می رسد) بیان نماییم که ناشی از درآمد های بدون بهره ی بانکی می باشد. ایجاد انگیزه در صنعت بانکداری، به منظور جلوگیری از استراتژی فروش جانبی(cross-selling) که هدف آن افزایش درآمد های بدون بهره می باشد، ضروری می باشد که دلیل این امر وجود تغییرات در نفوذ خارجی و رقابت در صنعت بانکداری می باشد.