دانلود دفترچه سوالات استخدامی رشته تخصصی جوشکاری شرکت نفت (کاردانی)

دانلود دفترچه سوالات استخدامی رشته تخصصی جوشکاری شرکت نفت (کاردانی)
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
چهار گزینه ای
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آشنایی با آزمون استخدامی نفت ویژه جوشکاری (کاردانی) نموده است، که این مجموعه حاوی عین سوالات جوشکاری (کاردانی) سالهای قبل برگزار شده در آزمون استخدامی شرکت نفت میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود. دفترچه سوالات تخصصی استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران رشته شغلی کاردانی مکانیک ( جوشکاری) : این مجموعه شامل آزمون تخصصی رشته شغلی کارانی مکانیک(جوشکاری) شرکت نفت در سال ۱۳۸۳ می باشد. این آزمون در سال ۱۳۸۳ برگزار شد و دفترچه ی نمونه سوالات قرار داده شده در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه مربوط به همین آزمون می باشد. مزیتی که خرید این مجموعه از فروشگاه ایران عرضه برای مشتریان خود دارد قیمت پایین و به صرفه ی آن نسبت به فروشگاه های مشابه دیگر است.

محتویات بسته

– سوالات تخصصی رشته کاردانی مکانیک (جوشکاری) (فاقد پاسخنامه)

 

– ۳۰ سوال دروس عمومی

– ۶۰ سوال دروس تخصصی

نکات

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.

– تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با محصولات قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.