دانلود رایگان ترجمه مقاله مدیریت و درک کیفیت خدمات فناوری اطلاعات

دانلود رایگان ترجمه مقاله مدیریت و درک کیفیت خدمات فناوری اطلاعات
قیمت خرید این محصول
رایگان
دانلود رایگان ترجمه
عنوان فارسی
مدیریت و درک کیفیت خدمات فناوری اطلاعات
عنوان انگلیسی
Management of perceptions of information technology service quality
صفحات مقاله فارسی
15
صفحات مقاله انگلیسی
7
سال انتشار
2009
نشریه
الزویر - Elsevier
فرمت مقاله انگلیسی
PDF
فرمت ترجمه مقاله
PDF
رفرنس
دارد
کد محصول
1016
رشته های مرتبط با این مقاله
مدیریت
جزئیات محصول
گروه مترجمین فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه مقاله ترجمه شده از سایت معتبر الزویر (سایت Elsevier) با عنوان مدیریت و درک کیفیت خدمات فناوری اطلاعات، برای رشته مدیریت به صورت رایگان نموده است.
نکات
– این فایل از سری محصولات رایگان ایران عرضه میباشد، لیکن شما عزیزان میتوانید جهت تهیه مقالات تخصصی ترجمه شده این رشته به صورت کامل و با فرمت ورد (قابل ویرایش) همراه با نسخه انگلیسی مقاله از نشریات معتبر خارجی ISI اینجا کلیک نموده و با قیمت مناسب خریداری نمائید(تحویل آنی).

– تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه مترجمین ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار ترجمه این مقاله به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

نمونه چکیده متن اصلی انگلیسی
۴. Discussion and conclusion

This research considers that evaluating the alignment of IT service quality perceptions between ITD employees and IT client employees is a factor of strategic importance between IT division and other divisions. This alignment results when values are close to zero. Positive values indicate that user assessments surpass those of suppliers. Thus the organization can reduce or simply maintain efforts related to the elements of alignment. Conversely, negative values indicate needs that ITD must satisfy. This research provides an overview of how an organization as a whole sees IT activities, a view that may diverge from the ITD perception of itself.

نمونه چکیده ترجمه متن فارسی
نتیجه گیری

این تحقیق بررسی می کند که آیا مشابهت رضایت از کیفیت خدمات IT بین کارکنان ITD و متقاضیان IT عامل استراتژیکی بین بخش IT و سایر بخش هاست.این تطابق و مشابهت وقتی است که مقادیر نزدیک به صفر هستند مقادیر مثبت که نشان می دهد که ارزیابی مصرف کننده از کار عرضه کنندگان مثبت است. پس یک سازمان می تواند تالش های مربوط به تشابه نظرات را انجام دهد و مقادیر منفی نشان میدهد نیازهایی هستند که ITD باید آنها را برآورده کند. این تحقیق به بررسی این می پردازد که چطور یک سازمان فعالیت های IT رابررسی می کند و ITD متفاوت است. یافته های حاصل از رابطه متقاضی نشان می دهد که روش SERVQUAL روشی مناسب برای بررسی کارآیی خدماتIT است و این علی رغم ابعاد تکنیکی است که محدودیت دارد. مدل SERVQUAL برای اصالح مدل استفاده می شود. این یافته ها ساختار مدل SERVQUAL را نشان نمی دهد ونیازی به پروسۀ تعیین اعتبار آن در خدمات IT نیست.


بدون دیدگاه