تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروگاه اتمی بوشهر (تالیفی)

قیمت خرید این کالا
19,600 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای پاسخنامه : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 5.51Mb
سوالات عمومی این بسته: دانش کامپیوتر، زبان و ادبیات فارسی، ریاضی و آمار، معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی، زبان انگلیسی، هوش
این نمونه سوالات به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آشنایی با آزمون استخدامی نیروگاه اتمی بوشهر نموده است، که این مجموعه شامل نمونه سوالات استخدامی دروس عمومی و به صورت گردآوری شده میباشد. پس شما عزیزان میبایستی قبل از مطالعه از منابع آزمون خود مطلع باشید که کدامیک از این ۷ درس عمومی در آزمون شما موجود میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی تاثیر گذار برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات کامل این بسته

 

- 300 نمونه سوال استخدامی زبان انگلیسی (+ پاسخنامه)

- 355 نمونه سوال استخدامی هوش و استعداد یادگیری (+ پاسخنامه)

- 403 نمونه سوال استخدامی مهارت های ICDL (دانش کامپیوتر) (+ پاسخنامه)

- 350 نمونه سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی (+ پاسخنامه)

- 360 نمونه سوال استخدامی ریاضی و آمار (+ پاسخنامه)

- 390 نمونه سوال استخدامی معارف اسلامی (+ پاسخنامه)

- 360 نمونه سوال استخدامی اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی (+ پاسخنامه)

 

نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.

– تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با محصولات قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

اخبار استخدام نیروگاه اتمی بوشهر

استخدام شرکت پشتیبانی نیروگاه های اتمی (28 دی 1401)

شركت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (سهامی خاص) با استعانت از خداوند متعال جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای كار در نیروگاه اتمی بوشهر از بین متقاضیان مرد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت تصدی مشاغل کارشناسی، پس از كسب موفقیت در تمام مراحل بکارگیری نیروی انسانی مندرج در بخش اول به صورت قراردادی دعوت به همكاری مینماید.

مهلت ثبت نام تا 7 بهمن 1401 می باشد.

 

تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 07 بهمن 1401

دریافت کارت آزمون: 16 اسفند 1401

زمان برگزاری آزمون: 19 اسفند 1401

 

کاربر گرامی در نظر داشته باشید نوشته زیر تنها بخشی از شرایط استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی میباشد. شما میتوانید جهت کسب آگاهی بیشتر، از طریق لینک زیر نسبت به دانلود دفترچه راهنمای استخدامی این شرکت اقدام نمایید:

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آخرین اخبار استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار این سازمان مراجعه نمایید