تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی شرکت کشت و صنعت امام خمینی با پاسخنامه

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد سوالات ادوار گذشته : 560 سوال
پاسخنامه : پاسخنامه تشریحی منبع سوالات : اصل سوالات استخدامی
کد محصول : ES430 وضعیت فایل : آماده دانلود
محتوای فایل : pdf حجم فایل : 2.19Mb
این نمونه سوالات به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدامی شرکت کشت و صنعت امام خمینی نموده است، این مجموعه شامل ۵۶۰ اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی از جمله آموزش و پرورش، بانک ها و غیره با پاسخنامه تشریحی شامل 560 تست به شرح زیر:

80 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL

80 سوال ریاضی و آمار مقدماتی

80 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش

80  سوال معارف اسلامی

80 سوال زبان انگلیسی عمومی

80 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی

80 سوال هوش و توانمندی های عمومی

 

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.

– تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با محصولات قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی شرکت کشت و صنعت امام خمینی

کشت و صنعت امام خمینی(ره) در اراضی شعیبیه بین رودخانه‌های شطیط و دز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر شوشتر واقع شده‌است. محدوده طرح بخشی از دشت شعیبیه به مساحت تقریبی ۱۵۳۰۰ هکتار است که از شمال به تپه‌های شمالی دشت شعیبیه و از غرب به رودخانه دز و از شــرق به رودخانه شطیط (کارون)و از جنوب به واحد نیشکر دهخدا محدود است. طول ابعادی واحد کشت و صنعت امام خمینی(ره) حدود ۳۴ کیلومتر و عرض آن حداقل ۵ و حداکثر ۱۵ کیلومتر است.

این کشت و صنعت با سپری شدن زمان، گام به گام توسعه یافت و اکنون در کنار تولید شکر، بزرگترین واحد تولید کننده ام دی اف از باگاس و همچنین تولید خوراک دام را داراست و در کنار تولید، عمل به مسئولیت های اجتماعی را در سر لوحه فعالیت های خود قرار داده و کمک رسانی به مردم سیل زده شعیبیه و ایجاد سیل بند و جاده سازی در کنار مدرسه سازی و ... از جمله فعالیت های کشت و صنعت امام همگام با تولید است.

آخرین اخبار استخدامی کشت و صنعت امام خمینی

آگهی 25 آبان 1401: شرکت کشت و صنعت امام خمینی (ره) به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی (مرد) مورد نیاز خود در این شرکت، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش به صورت نیروی پیمانکار تأمین نیرو در شوشتر استان خوزستان دعوت به همکاری مینماید.

مهلت ثبت نام تا 2 آذر 1401 می باشد.

کاربر گرامی متن نوشته شده تنها بخشی از دفترچه راهنمای استخدامی شرکت کشت و صنعت امام خمینی (ره) میباشد. جهت دانلود و بررسی کامل دفترچه راهنمای استخدامی بر روی لینک زیر کلیک نمایید: