دانلود رایگان سوالات استخدامی شرکت کشت و صنعت امام خمینی با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی شرکت کشت و صنعت امام خمینی با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان بخشی از سوالات
پاسخنامه
پاسخنامه تشریحی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
اصل سوالات استخدامی
نوع سوالات
چهار گزینه ای
وضعیت فایل
آماده دانلود
تعداد سوالات ادوار گذشته
560 سوال
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES430
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدامی شرکت کشت و صنعت امام خمینی نموده است، این مجموعه شامل 560 اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی از جمله آموزش و پرورش، بانک ها و غیره با پاسخنامه تشریحی شامل 560 تست به شرح زیر:

  • 80 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL
  • 80 سوال ریاضی و آمار مقدماتی
  • 80 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش
  • 80  سوال معارف اسلامی
  • 80 سوال زبان انگلیسی عمومی
  • 80 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
  • 80 سوال هوش و توانمندی های عمومی

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

معرفی شرکت کشت و صنعت امام خمینی
کشت و صنعت امام خمینی(ره) در اراضی شعیبیه بین رودخانه‌های شطیط و دز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر شوشتر واقع شده‌است. محدوده طرح بخشی از دشت شعیبیه به مساحت تقریبی ۱۵۳۰۰ هکتار است که از شمال به تپه‌های شمالی دشت شعیبیه و از غرب به رودخانه دز و از شــرق به رودخانه شطیط (کارون)و از جنوب به واحد نیشکر دهخدا محدود است. طول ابعادی واحد کشت و صنعت امام خمینی(ره) حدود ۳۴ کیلومتر و عرض آن حداقل ۵ و حداکثر ۱۵ کیلومتر است. این کشت و صنعت با سپری شدن زمان، گام به گام توسعه یافت و اکنون در کنار تولید شکر، بزرگترین واحد تولید کننده ام دی اف از باگاس و همچنین تولید خوراک دام را داراست و در کنار تولید، عمل به مسئولیت های اجتماعی را در سر لوحه فعالیت های خود قرار داده و کمک رسانی به مردم سیل زده شعیبیه و ایجاد سیل بند و جاده سازی در کنار مدرسه سازی و ... از جمله فعالیت های کشت و صنعت امام همگام با تولید است.
اخبار استخدام کشت و صنعت امام خمینی
آگهی 25 آبان 1401: شرکت کشت و صنعت امام خمینی (ره) به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی (مرد) مورد نیاز خود در این شرکت، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش به صورت نیروی پیمانکار تأمین نیرو در شوشتر استان خوزستان دعوت به همکاری مینماید.

بدون دیدگاه