دانلود رایگان سوالات استخدامی ﺗﻮزﯾﻊ نیروی ﺑﺮق کهگیلویه و بویراحمد با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی ﺗﻮزﯾﻊ نیروی ﺑﺮق کهگیلویه و بویراحمد با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالاات
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی و تشریحی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
اصل سوالات استخدامی
نوع سوالات
چهار گزینه ای
وضعیت فایل
آماده دانلود
تعداد سوالات ادوار گذشته
388 سوال
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES412
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدام شرکت ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق کهگیلویه و بویراحمد نموده است، این مجموعه شامل 388 اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

تعداد 388 اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی (آموزش و پرورش، بانک ها و ...) در سالهای 93 الی 99 با پاسخنامه تشریحی به صورت زیر:

  • 65 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL
  • 50 سوال ریاضی و آمار مقدماتی
  • 60 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش
  • 55 سوال معارف اسلامی
  • 55 سوال زبان انگلیسی عمومی
  • 58 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
  • 45 سوال هوش و توانمندی های عمومی

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

معرفی ﺗﻮزﯾﻊ ﺑﺮق کهگیلویه و بویراحمد

در نیمه دوم سال ۱۳۷۱ در اجرای سیاست عدم تمرکز و ایجاد شرکت های مستقل در زمینه تولید ، بهره برداری و نگهداری ، تعمیرات و نوسازی نیروگاه ها دو شرکت تولید نیروی برق شامل : نیروگاه حرارتی رامین و نیروگاه حرارتی زرگان تحت نظارت مستقیم سازمان شروع به فعالیت نمودند . همچنین در سال ۱۳۸۲ شرکت نیروگاههای گازی جنوب غرب (نیروگاه آبادان) مورد بهره برداری قرار گرفت . در زمینه توزیع با شروع فعالیت دو شرکت توزیع نیروی برق در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد عملا بهره برداری از شبکه های توزیع برق به عهده دو شرکت فوق الذکر با نظارت مستقیم واحد برق استان خوزستان قرار گرفت و در اواخر سال ۱۳۷۵ با جدا شدن شرکت توزیع نیروی برق اهواز از شرکت توزیع نیروی برق خوزستان سه شرکت نامبرده مسئولیت توزیع نیروی برق در استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را عهده دار شدند . همچنین در اواخر سال ۸۰ نیز بخش تعمیرات انتقال نیرو از مجموعه واحد برق جدا و با عنوان شرکت تعمیر و نگهداری تاسیسات برق و ایستگاههای انتقال و فوق توزیع خوزستان تشکیل و آغاز بکار نمود و در سال ۱۳۸۱ شرکت نوسازی کاران با جدا شدن از معاونت طرحهای توسعه برق به منظور توسعه و نوسازی شبکه انتقال تشکیل و مشغول فعالیت شده است .


بدون دیدگاه