تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی ﺗﻮزﯾﻊ نیروی ﺑﺮق کهگیلویه و بویراحمد با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
16,000 تومان
دانلود رایگان سوالاات خرید و دانلود کالا
فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد سوالات ادوار گذشته : 388 سوال
پاسخنامه : دارای پاسخنامه تستی و تشریحی منبع سوالات : اصل سوالات استخدامی
کد محصول : ES412 وضعیت فایل : آماده دانلود
محتوای فایل : pdf حجم فایل : 4.04Mb
این نمونه سوالات به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدام شرکت ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق کهگیلویه و بویراحمد نموده است، این مجموعه شامل ۳۸۸ اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

تعداد 388 اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی (آموزش و پرورش، بانک ها و ...) در سالهای 93 الی 99 با پاسخنامه تشریحی به صورت زیر:

- 65 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL

- 50 سوال ریاضی و آمار مقدماتی

- 60 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش

- 55 سوال معارف اسلامی

- 55 سوال زبان انگلیسی عمومی

- 58 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی

- 45 سوال هوش و توانمندی های عمومی

 

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در بسته سوالات استخدامی ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق کهگیلویه و بویراحمد موجود می‌باشند.

– برای آشنایی با محصول قسمتی از سوالات را به صورت رایگان می توانید دانلود کرده و در صورت رضایت خریداری و دانلود نمائید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود شروع خواهد شد. همچنین، محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی ﺗﻮزﯾﻊ ﺑﺮق کهگیلویه و بویراحمد

در نیمه دوم سال ۱۳۷۱ در اجرای سیاست عدم تمرکز و ایجاد شرکت های مستقل در زمینه تولید ، بهره برداری و نگهداری ، تعمیرات و نوسازی نیروگاه ها دو شرکت تولید نیروی برق شامل : نیروگاه حرارتی رامین و نیروگاه حرارتی زرگان تحت نظارت مستقیم سازمان شروع به فعالیت نمودند . همچنین در سال ۱۳۸۲ شرکت نیروگاههای گازی جنوب غرب (نیروگاه آبادان) مورد بهره برداری قرار گرفت . در زمینه توزیع با شروع فعالیت دو شرکت توزیع نیروی برق در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد عملا بهره برداری از شبکه های توزیع برق به عهده دو شرکت فوق الذکر با نظارت مستقیم واحد برق استان خوزستان قرار گرفت و در اواخر سال ۱۳۷۵ با جدا شدن شرکت توزیع نیروی برق اهواز از شرکت توزیع نیروی برق خوزستان سه شرکت نامبرده مسئولیت توزیع نیروی برق در استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را عهده دار شدند . همچنین در اواخر سال ۸۰ نیز بخش تعمیرات انتقال نیرو از مجموعه واحد برق جدا و با عنوان شرکت تعمیر و نگهداری تاسیسات برق و ایستگاههای انتقال و فوق توزیع خوزستان تشکیل و آغاز بکار نمود و در سال ۱۳۸۱ شرکت نوسازی کاران با جدا شدن از معاونت طرحهای توسعه برق به منظور توسعه و نوسازی شبکه انتقال تشکیل و مشغول فعالیت شده است .

آخرین اخبار استخدامی برق کهگیلویه و بویراحمد

آگهی 1 شهریور 1401

به اطلاع می رساند شرکت پیمانکاری تلاشگران آروین آپادانا از شرکت های طرف قرارداد شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز، تعداد 16 نفر (تعداد 7 نفر به عنوان مامور قرائت کنتور و 9 نفر به عنوان راننده پایه یکم) از آقایان واجد شرایط را از طریق آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی (کتبی) و آزمون دانش مهارت (مصاحبه) و طی فرآیند گزینش و به ترتیب از بالاترین نمره با شرایط ذیل و در قالب قرارداد نیروی حجمی جذب می نمایند. مهلت ثبت نام تا 15 شهریور 1401 می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط ثبت نام ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق کهگیلویه و بویراحمد، میتوانید دفترچه راهنمای ثبت نام را از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

دفترچه ثبت نام برق کهگیلویه و بویراحمد