دانلود رایگان سوالات استخدامی حسابداری میانه با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی حسابداری میانه با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
سوالات رایگان حسابداری میانه
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
سوالات طراحی شده
نوع سوالات
چهار گزینه ای
تعداد سوالات طراحی شده
225 سوال
رشته
حسابداری
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES370
جزئیات محصول

یکی از دروس مهم رشته حسابداری درس حسابداری میانه می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس حسابداری میانه به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس حسابداری میانه

  • 225 نمونه سوال استخدامی حسابداری میانه به همراه پاسخنامه تستی در 45 صفحه
معرفی درس حسابداری میانه

حسابداری میانه، از دروس اصلی رشته حسابداری در مقطع کارشناسی است. اهمیت یادگیری این درس زمانی روشن است که حسابداران پا را فراتر از اصول ابتدایی گذاشته و می خواهند از روش مدیریت نقدینگی، مطالبات و در حالت کلی ترازنامه اطلاع پیدا کنند.

هدف حسابداری فراهم كردن اطلاعات مالی مفید برای اتخاذ تصمیم گیری است، بنابراین چنانچه اطلاعات حسابداری كه شامل كلیه رویدادها و حقایق مربوط و با اهمیت درباره وضعیت مالی و نتایج عملكرد واحد تجاری است بدرستی و كامل در اختیار استفاده كنندگان خارجی قرار نگیرد، مشكلاتی در اخذ تصمیم گیری آنها ایجاد می شود. هر نوع اطلاعات مالی مندرج در گزارشها كه انتظار می رود به طور معقول در تصمیم گیری و قضاوت تاثیرگذار باشد، و بتواند تصویری مطلوب از بازتاب مجموعه متعادلی از برداشت ها و قضاوت ها باشد ما باید به گونه ای مناسب جهت تصمیم گیری موثر در اختیار استفاده كنندگان قرار گیرد.
به طور كلی "ارائه هر گونه اطلاعات درباره رویدادها و وقایع مالی در متن صورتهای مالی و یا ضمائم از طریق یادداشت توضیحی همراه با گزارشات مالی بتواند به طور معقول در تصمیمم گیری آگاهانه استفاده كنندگان تاثیرگذار باشد را افشا گویند." روشهای مختلف افشا شامل موارد زیر است.
1- در متن صورتهای مالی به شكل انعكاس در داخل پرانتز
2- به صورت یادداشت توضیحی صورتهای مالی
3- حسابهای ارزشیابی: این روش برای افزایش یا كاهش مبلغ برخی از اقلام داراییها و بدهیها در متن صورتهای مالی ارائه می گردد.

 


بدون دیدگاه