تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی حسابداری میانه با پاسخنامه

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد سوالات طراحی شده : 225 سوال
پاسخنامه : دارای پاسخنامه تستی رشته : حسابداری
منبع سوالات : سوالات طراحی شده کد محصول : ES370
محتوای فایل : pdf حجم فایل : 938.10Kb
این بسته حاوی سوالات طراحی شده با موضوعات مشابه با آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های اخیر در سازمان های مهم می باشد.
توضیحات

یکی از دروس مهم رشته حسابداری درس حسابداری میانه می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس حسابداری میانه به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس حسابداری میانه

225 نمونه سوال استخدامی حسابداری میانه به همراه پاسخنامه تستی در 45 صفحه

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در بسته سوالات استخدامی حسابداری میانه موجود می‌باشند.

– برای آشنایی با محصول قسمتی از سوالات را به صورت رایگان می توانید دانلود کرده و در صورت رضایت خریداری و دانلود نمائید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود شروع خواهد شد. همچنین، محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی درس حسابداری میانه

حسابداری میانه، از دروس اصلی رشته حسابداری در مقطع کارشناسی است. اهمیت یادگیری این درس زمانی روشن است که حسابداران پا را فراتر از اصول ابتدایی گذاشته و می خواهند از روش مدیریت نقدینگی، مطالبات و در حالت کلی ترازنامه اطلاع پیدا کنند.

هدف حسابداری فراهم كردن اطلاعات مالی مفید برای اتخاذ تصمیم گیری است، بنابراین چنانچه اطلاعات حسابداری كه شامل كلیه رویدادها و حقایق مربوط و با اهمیت درباره وضعیت مالی و نتایج عملكرد واحد تجاری است بدرستی و كامل در اختیار استفاده كنندگان خارجی قرار نگیرد، مشكلاتی در اخذ تصمیم گیری آنها ایجاد می شود. هر نوع اطلاعات مالی مندرج در گزارشها كه انتظار می رود به طور معقول در تصمیم گیری و قضاوت تاثیرگذار باشد، و بتواند تصویری مطلوب از بازتاب مجموعه متعادلی از برداشت ها و قضاوت ها باشد ما باید به گونه ای مناسب جهت تصمیم گیری موثر در اختیار استفاده كنندگان قرار گیرد.

به طور كلی "ارائه هر گونه اطلاعات درباره رویدادها و وقایع مالی در متن صورتهای مالی و یا ضمائم از طریق یادداشت توضیحی همراه با گزارشات مالی بتواند به طور معقول در تصمیمم گیری آگاهانه استفاده كنندگان تاثیرگذار باشد را افشا گویند." روشهای مختلف افشا شامل موارد زیر است.

1- در متن صورتهای مالی به شكل انعكاس در داخل پرانتز

2- به صورت یادداشت توضیحی صورتهای مالی

3- حسابهای ارزشیابی: این روش برای افزایش یا كاهش مبلغ برخی از اقلام داراییها و بدهیها در متن صورتهای مالی ارائه می گردد.