تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی زبان تخصصی حسابداری با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
16,000 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد سوالات طراحی شده : 270 سوال
پاسخنامه : دارای پاسخنامه تستی رشته : حسابداری
منبع سوالات : سوالات طراحی شده کد محصول : ES369
محتوای فایل : pdf حجم فایل : 734.50Kb
این بسته حاوی سوالات طراحی شده با موضوعات مشابه با آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های اخیر در سازمان های مهم می باشد.
توضیحات

یکی از دروس مهم رشته حسابداری درس زبان تخصصی حسابداری می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس زبان تخصصی حسابداری به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس زبان تخصصی حسابداری

270 نمونه سوال استخدامی زبان تخصصی حسابداری به همراه پاسخنامه تستی در 35 صفحه

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در بسته سوالات استخدامی تعلیم و تربیت اسلامی موجود می‌باشند.

– برای آشنایی با محصول قسمتی از سوالات را به صورت رایگان می توانید دانلود کرده و در صورت رضایت خریداری و دانلود نمائید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود شروع خواهد شد. همچنین، محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی درس زبان تخصصی حسابداری

آنجایی که مفاهیم زبان تخصصی در زمینه حسابداری بسیار گسترده و وسیع است، هدف از ارائه این سوالات، تقویت و ارتقای مهارت زبان تخصصی فراگیران، صرفا در حوزه تخصصی رشته حسابداری است. با مطالعه این سوالات، علاوه بر آشنایی با لغات کاربردی رشته حسابداری، کاربران می توانند محتوای مربوط به این متون را نیز درک کرده و مهارت مورد نیاز برای سرکت در آزمون ها را کسب نمایند. کسب این مهارت باعث می شود تا فراگیر علاوه بر موفقیت در آزمون های آزمون های استخدامی، نیازهای مربوط به مکاتبات تجاری خود حتی در فضای تخصصی کسب و کار را نیز فراهم نماید.

به دلیل اهمیت آشنایی دانشجویان رشته های حسابداری در خصوص لغات ابتدایی و کاربردی این حوزه و توانایی درک مکاتبات و متون تخصصی در این راستا، ضروری به نظر می رسد تا به واژگان مرتبط با رشته تخصصی حسابداری تسلط داشته باشند و پس از درک واژگان در گام بعدی بتوانند با استفاده از لغات ابتدایی، متون مرتبط با رشته حسابداری را ترجمه نمایند.

بدین ترتیب جهت درک مطالب و متون تخصصی باید لغات تخصصی فراگرفته و تثبیت شوند که در این مجموعه سوالات، با ارائه سوالات تخصصی نسبت به تثبیت و آمادگی بیشتر جهت آزمون های استخدامی همراه شما هستیم.