دانلود رایگان سوالات استخدامی ایمن سازی و واکسیناسیون کشوری با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی ایمن سازی و واکسیناسیون کشوری با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی و تشریحی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
سوالات طراحی شده
نوع سوالات
چهار گزینه ای
تعداد جزوات
1 جزوه
تعداد سوالات طراحی شده
100 سوال
تعداد صفحات
54 صفحه
رشته
مراقبت سلامت
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES357
جزئیات محصول

یکی از مباحث مهم استخدامی مراقبت سلامت مبحث ایمن سازی و واکسیناسیون کشوری می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی جزوه آموزشی، اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، سایر سازمان ها) که در آن درس ایمن سازی و واکسیناسیون کشوری به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس ایمن سازی و واکسیناسیون کشور

100 نمونه سوال استخدامی ایمن سازی و واکسیناسیون کشوری به همراه پاسخنامه تستی در 21 صفحه

معرفی درس ایمن سازی و واکسیناسیون کشور

هیأت وزیران در جلسه مورخ 1362.9.20 بنا به درخواست وزارت بهداری، اجرای طرح توسعه برنامه ایمن‌سازی کشوری را به شرح پیوست مورد تصویب قرار‌داد.

هدف کلی از برنامه ایمن‌سازی عبارت خواهد بود از ایجاد آنتی‌بادی در بدن اطفال و سایر گروه‌های سنی آسیب‌پذیر در مقابل تعدادی از بیماری‌های واگیر که به‌وسیله واکسن قابل پیشگیری هستند (‌در این برنامه شش بیماری عمده یعنی دیفتری، کزاز، سیاه‌سرفه، سل، فلج اطفال و سرخک مورد نظر است) تداوم آن به‌منظور بالا نگاهداشتن عیار آنتی‌بادی کربا تجویز دوزهای یادآور، ولی منظور خاص از تنظیم این طرح نیل به هدف پوشش کامل برنامه در سه سال آینده است به‌طوری که در سال 1363 هفتاد درصد و در سال 1364 هشتاد درصد و بالاخره در سال 1365 نود درصد (‌پوشش ایده‌آل) گروه سنی آسیب‌پذیر تحت پوشش‌برنامه واکسیناسیون قرار گیرند.

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات ایمن سازی و واکسیناسیون کشوری:

سوالات رایگان ایمن سازی و واکسیناسیون

 - دانلود رایگان جزوه استخدامی ایمن سازی:

جزوه ایمن سازی

تالیف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی


بدون دیدگاه