دانلود رایگان سوالات استخدامی سبک زندگی اسلامی (ایرانی) با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی سبک زندگی اسلامی (ایرانی) با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
سوالات رایگان سبک زندگی
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
سوالات طراحی شده
نوع سوالات
چهار گزینه ای
تعداد سوالات طراحی شده
155 سوال
تعداد صفحات
156 صفحه
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES350
جزئیات محصول

یکی از مباحث مهم استخدامی آموزش و پرورش مبحث تخصصی سبک زندگی اسلامی (ایرانی) می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش و سایر سازمان ها) که در آن مبحث سبک زندگی اسلامی (ایرانی) به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس سبک زندگی اسلامی (ایرانی)

155 نمونه سوال استخدامی سبک زندگی اسلامی (ایرانی) به همراه پاسخنامه تستی در 31 صفحه

معرفی سبک زندگی اسلامی (ایرانی)

سبک زندگی یعنی انتخاب روش و شیوه صحیح برای زندگی که ضمن تامین خواسته‌های معنوی و مادی انسان، در نهایت زمینه‌های رضایت و خشنودی خداوند متعال را نیز فراهم آورد؛ و این مهم جز با انتخاب الگویی جامع و حامل فضایل و ارزش‌ها در زندگی تحقق نخواهد پذیرفت. این الگوی متعالی در تاریخ پر شکوه اسلام موجود است، الگویی که به راستی راهبر و راهگشا بوده و همواره انسان را به سوی معیار‌ها و ساختار‌های وجودی خویش فرا می‌خواند.

تحقق سبک زندگی اسلامی یکی از ضرورت‌های اساسی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است. این امر خود مستلزم توجه جدی اندیشمندان مسلمان به موضوع سبک زندگی و راه‌های وقوع آن در فرد و اجتماع است. یکی از مسائل مهم برای رسیدن به این امر توجه به مبادی و مبانی سبک زندگی اسلامی است؛ زیرا سبک زندگی اسلامی تنها با تحقق این مبانی واقع شده و دوام پیدا خواهد کرد.

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات سبک زندگی اسلامی (ایرانی):

سوالات رایگان سبک زندگی

 - دانلود رایگان جزوه استخدامی سبک زندگی اسلامی (ایرانی):

جزوه رایگان استخدامی

تدوین متوسلی


بدون دیدگاه