تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی آشنایی با قرآن با پاسخنامه

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد سوالات ادوار گذشته : 114 سوال
پاسخنامه : دارای پاسخنامه تستی منبع سوالات : اصل سوالات استخدامی
کد محصول : ES346
محتوای فایل : pdf حجم فایل : 608.65Kb
این سوالات حاوی اصل سوالات استخدامی می باشد. بخش اصل سوالات شامل دفترچه سوالات ادوار گذشته سازمان آموزش و پرورش در سال های اخیر در آزمون های استخدامی می باشد.
توضیحات

یکی از مباحث مهم استخدامی آموزش و پرورش درس آشنایی با قرآن می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن مبحث آشنایی با قرآن به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون های استخدامی ادوار گذشته درس آشنایی با قرآن

114 سوالات استخدامی آسنایی با قرآن به همراه پاسخنامه تستی در 18 صفحه

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در بسته سوالات استخدامی آشنایی با قرآن موجود می‌باشند.

– برای آشنایی با محصول قسمتی از سوالات را به صورت رایگان می توانید دانلود کرده و در صورت رضایت خریداری و دانلود نمائید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود شروع خواهد شد. همچنین، محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی درس آشنایی با قرآن

رشته علوم قرآن و حدیث در گروه علوم انسانی قرار گرفته است و دانشجویان در این رشته اطلاعات جامعى در زمينه تفسير، علوم قرآنى و حديث و كليد فهم هريك به دست می آورند.

قرآن کریم کتاب آسمانی ما مسلمانان است. برای فهم این کتاب و تفسیر آن، به علومی مقدمی نیاز است که از همان ابتدا در برخی سخنان پیامبر(ص) و نیز امامان معصوم(ع) بدان اشاره شده است. این مباحث برون قرآنی، با عنوان علوم قرآنی یاد می‌شود. مباحث علوم قرآنی از موضوعات مقدماتی، جهت ورود به حوزه تفسیر و درک بهتر معنای آیات قرآن کریم می‌باشد که با نگاهی به عناوین مطرح در علوم قرآنی، اهمیت و جایگاه این مباحث در فهم و تفسیر قرآن به خوبی روشن می‌شود.